Pomagam i wpłacam

Plebiscyt na najbardziej wpływową kobietę Dolnego Śląska

8 marca 2012

Znamy już wyniki  plebiscytu "Gazety Wrocławskiej" na NAJBARDZIEJ WPŁYWOWĄ KOBIETĘ DOLNEGO ŚLĄSKA. Została nią Pani Monika Szewczyk-Gierszon, dyrektor Fabryki Mebli Bodzio, która zdobyła 2974 głosy.

Na drugim miejscu, z 1399 głosami znalazała się prezes naszej fundacji, Pani Agnieszka Aleksandrowicz, której serdecznie gratulujemy! Jak widać jej zaangażowanie w pracę fundacji oraz projekt budowy nowej kliniki onkologicznej "Przylądek Nadziei", znalazły uznanie wśród mieszkańców Dolnego Śląska.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam