Pomagam i wpłacam

Pobiegną, aby pomóc potrzebującym

9 września 2011

Już 11 września (niedziela) startuje 29. Hasco-Lek Wrocław Maraton.

W tym roku po raz pierwszy w historii maratonu, obok biegu głównego odbędzie się sztafeta maratońska.
 
 Sztafeta to jeden z eventów towarzyszących akcji charytatywnej „Biegnij po nadzieję", której celem jest pozyskanie środków finansowych na budowę nowej kliniki onkologicznej "Przylądek Nadziei". Na czele drużyny stanie szefowa Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, prof. Alicja Chybicka. Sztafeta startuje o godz. 9.00.

Uczestnicy sztafety przyłączyli się do wielkiej społecznej akcji zorganizowanej przez naszą Fundację – zbieranie funduszy na budowę nowej kliniki "Przylądek Nadziei". Przekazali na ten cel opłatę startową.

Dla najlepszych biegaczy organizatorzy przygotowali medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne. A dla wszystkich kibicujących – konkursy, zabawy w miasteczku cyrkowym, występ zespołu Optimystic oraz wiele innych niespodzianek.  W trakcie imprezy nasi Wolontariusze będą również kwestowali na rzecz budowy Przylądka Nadziei.

 

Mamy nadzieję, że maratończykom dopisze pogoda i forma. A wszyscy, którzy przyjdą w niedzielę na wrocławski Stadion Olimpijski, będą się znakomicie bawić.

A tak wygląda trasa maratonu:

 

Pozostałe aktualności

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

12 czerwca 2020

Kolejna edycja wspaniałych Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami!

Tym razem zawody sportowe odbyły się... online, na platformie ZOOM. Oczywiście nie mogło zabraknąć uroczystego ceremoniału olimpijskiego, w tym występu Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz wciągnięcie olimpijskiej flagi na maszt wraz z zapaleniem olimpijskiego znicza.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam