Pomagam i wpłacam

Pobiegną, aby pomóc potrzebującym

9 września 2011

Już 11 września (niedziela) startuje 29. Hasco-Lek Wrocław Maraton.

W tym roku po raz pierwszy w historii maratonu, obok biegu głównego odbędzie się sztafeta maratońska.
 
 Sztafeta to jeden z eventów towarzyszących akcji charytatywnej „Biegnij po nadzieję", której celem jest pozyskanie środków finansowych na budowę nowej kliniki onkologicznej "Przylądek Nadziei". Na czele drużyny stanie szefowa Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu, prof. Alicja Chybicka. Sztafeta startuje o godz. 9.00.

Uczestnicy sztafety przyłączyli się do wielkiej społecznej akcji zorganizowanej przez naszą Fundację – zbieranie funduszy na budowę nowej kliniki "Przylądek Nadziei". Przekazali na ten cel opłatę startową.

Dla najlepszych biegaczy organizatorzy przygotowali medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne. A dla wszystkich kibicujących – konkursy, zabawy w miasteczku cyrkowym, występ zespołu Optimystic oraz wiele innych niespodzianek.  W trakcie imprezy nasi Wolontariusze będą również kwestowali na rzecz budowy Przylądka Nadziei.

 

Mamy nadzieję, że maratończykom dopisze pogoda i forma. A wszyscy, którzy przyjdą w niedzielę na wrocławski Stadion Olimpijski, będą się znakomicie bawić.

A tak wygląda trasa maratonu:

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam