Pomagam i wpłacam

Podarowali uśmiech dzieciom z Przylądka Nadziei

8 listopada 2019

Dotarła do nas wspaniała wiadomość od NIESAMOWITEJ załogi polskiego oddziału Align Technology z Wrocławia.

Align Technology to firma technologiczna z branży stomatologicznej, która zajmuje się… pięknymi uśmiechami. I takie NAJPIĘKNIEJSZE uśmiechy dostały właśnie dzieci z klinki Przylądek Nadziei.

Align Technology dla Przylądka Nadziei

W październiku (to był miesiąc uśmiechu) pracownicy Align Technology zbierali w swojej siedzibie przy ul. Bierutowskiej we Wrocławiu datki na leczenie i opiekę nad Podopiecznymi Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Kochani, uśmiechamy się do Was wszyscy tak szeroko, jak tylko potrafimy! DZIĘKUJEMY z całego serca! Dzięki tak wspaniałym Przyjaciołom w Przylądku Nadziei nie ma rzeczy niemożliwych!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam