Pomagam i wpłacam

Podarowali uśmiech dzieciom z Przylądka Nadziei

8 listopada 2019

Dotarła do nas wspaniała wiadomość od NIESAMOWITEJ załogi polskiego oddziału Align Technology z Wrocławia.

Align Technology to firma technologiczna z branży stomatologicznej, która zajmuje się… pięknymi uśmiechami. I takie NAJPIĘKNIEJSZE uśmiechy dostały właśnie dzieci z klinki Przylądek Nadziei.

Align Technology dla Przylądka Nadziei

W październiku (to był miesiąc uśmiechu) pracownicy Align Technology zbierali w swojej siedzibie przy ul. Bierutowskiej we Wrocławiu datki na leczenie i opiekę nad Podopiecznymi Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Kochani, uśmiechamy się do Was wszyscy tak szeroko, jak tylko potrafimy! DZIĘKUJEMY z całego serca! Dzięki tak wspaniałym Przyjaciołom w Przylądku Nadziei nie ma rzeczy niemożliwych!

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam