Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

10 listopada 2018

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Cel: ponad 1000 prezentów

Rok temu, dzięki Wam, mali pacjenci Przylądka Nadziei, którzy nawet święta spędzają w szpitalu, dostali niesamowite prezenty. Ponad 1000 gier, książek, klocków i innych zabawek trafiło do naszych dzieci. Chcemy powtórzyć ten imponujący wynik w tym roku, a -jeśli się uda- nawet go pobić!

Jak podarować prezent?

Wszystkie szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na stronie podarujprezent.naratunek.org.

Podaruj Prezent 2018

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

8 listopada 2018

Wspomnienie Małych Bohaterów

W niedzielę, 4 listopada, spotkaliśmy się z dziećmi, rodzicami, lekarzami, pielęgniarkami i pozostałym personelem kliniki podczas wspólnej Mszy Świętej za dusze zmarłych dzieci z naszej Fundacji.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM