Pomagam i wpłacam

Podaruj zdrowie na dzień dziecka! Zbiórka na Facebooku dla dzieci z Przylądka

24 maja 2019

Blanka, Wiktor, Madzia i Mia nie mogą doczekać się dnia dziecka. Już dobrze wiedzą, co będą wtedy robić, a dokładniej – czego nie będą musiały! Sprzątanie, pobudka wcześnie rano, mycie zębów czy fasolka na obiad? Nie tym razem! W dniu dziecka można przecież przymknąć oko!

Nie można zrezygnować tylko z jednego obowiązku. Przyjmowania leków. Bo wszyscy mali pacjenci kliniki Przylądek Nadziei i podopieczni Fundacji, chcą jak najszybciej wyzdrowieć i wrócić do domu.

– Codziennie, przez cały rok pomagamy dzieciom spełnić te marzenie. Z okazji ich święta, zapraszamy wszystkich, żeby się do nas przyłączyli – zaprasza Przemek Pohrybieniuk, prezes Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. – Wystarczy kilka kliknięć, żeby pomóc dzieciom w trudnej walce z groźnym przeciwnikiem i powrocie do zdrowia.

Zbiórka prowadzona jest do 2 czerwca pod adresem:
www.facebook.com/donate/1345898572225607Facebook zbiórka na dzień dziecka

Do pomagania zachęcają osobiście Blanka, Wiktor, Madzia i Mia:

Wszystkie środki zebrane od darczyńców Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” przeznacza na leczenie dzieci walczących z nowotworami.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam