Pomagam i wpłacam

Podaruj zdrowie na dzień dziecka! Zbiórka na Facebooku dla dzieci z Przylądka

24 maja 2019

Blanka, Wiktor, Madzia i Mia nie mogą doczekać się dnia dziecka. Już dobrze wiedzą, co będą wtedy robić, a dokładniej – czego nie będą musiały! Sprzątanie, pobudka wcześnie rano, mycie zębów czy fasolka na obiad? Nie tym razem! W dniu dziecka można przecież przymknąć oko!

Nie można zrezygnować tylko z jednego obowiązku. Przyjmowania leków. Bo wszyscy mali pacjenci kliniki Przylądek Nadziei i podopieczni Fundacji, chcą jak najszybciej wyzdrowieć i wrócić do domu.

– Codziennie, przez cały rok pomagamy dzieciom spełnić te marzenie. Z okazji ich święta, zapraszamy wszystkich, żeby się do nas przyłączyli – zaprasza Przemek Pohrybieniuk, prezes Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. – Wystarczy kilka kliknięć, żeby pomóc dzieciom w trudnej walce z groźnym przeciwnikiem i powrocie do zdrowia.

Zbiórka prowadzona jest do 2 czerwca pod adresem:
www.facebook.com/donate/1345898572225607Facebook zbiórka na dzień dziecka

Do pomagania zachęcają osobiście Blanka, Wiktor, Madzia i Mia:

Wszystkie środki zebrane od darczyńców Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” przeznacza na leczenie dzieci walczących z nowotworami.

Pozostałe aktualności

5 listopada 2021

11. Koncert Nadziei – Capitalne Duety dla dzieci chorych na raka

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" ma ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Już 6 grudnia w Teatrze Muzycznym Capitol organizujemy 11. Koncert Nadziei. W ten wyjątkowy wieczór artyści i publiczność wspólnie wyciągają pomocną dłoń do dzieci chorych na raka, małych pacjentów wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei.

1 października 2021

ONKOMOCNI – 218283* – Potęga Wspomnień

Jak przeżywa chorobę trzylatek? Jak smakuje chemioterapia? Mama czy tata – kogo widzi się częściej przy łóżku chorego dziecka? Dlaczego w klinice onkologicznej pachniało morzem i z jakiego powodu szpital kojarzy się z lotniskiem? Wszystkiego dowiecie się ze szczególnej książki „ONKOMOCNI – 218283* – Potęga Wspomnień”.

16 września 2021

Złota Wstążka. Debata ekspertów

W dniu 15 września o godzinie 13.30 miała miejsce debata najznamienitszych specjalistów w dziedzinie onkologii dziecięcej, poświęcona leczeniu białaczki w Polsce i na świecie: wyzwaniom, jakie stoją i mogą pojawić się przed medycyną oraz perspektywom rozwoju i skuteczności terapii. Zapraszamy do jej obejrzenia!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam