Pomagam i wpłacam

Podarujmy dzieciom zdrowie – relacja

3 października 2011

We wrześniu  w Galeriach Carrefour w Jastrzębiu Zdroju,  Rybniku, Zgorzelcu, Głogowie, Grudziądzu, Gdańsku i Białymstoku w  ramach akcji społecznej „Podarujmy dzieciom zdrowie”, nad którą objęliśmy patronat odbyły  się bezpłatne profilaktyczne badania dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.  Była  to już druga edycja tej akcji.  W jej trakcie przebadaliśmy prawie 1.000 dzieci! Na wszystkich małych pacjentów czekali lekarze różnych specjalizacji: ortopeda, laryngolog, alergolog oraz dietetyk. Rodzice mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich, a dzielni pacjenci mogli bawić się do woli z animatorami w kącikach edukacyjnych. Okazało się, że wizyta u lekarza wcale nie musi być straszna, a może być super zabawą!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam