Pomagam i wpłacam

Polisa ubezpieczeniowa pomaga wojownikom z Przylądka Nadziei

18 września 2020

Jazdę samochodem można połączyć z pomaganiem! Przewodikubezpieczeniowy.pl uruchomił właśnie Polisę Nadziei.  Wykupując OC możemy przekazać 6% jego wartości i wesprzeć małych wojowników z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei. 

Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową odwiedziła Pani Emilia z przewodnikubezpieczeniowy.pl, żeby przekazać REWELACYJNE WIEŚCI! Dla naszych przylądkowych dzieciaków i… każdego kierowcy!

Od dzisiaj KAŻDA polisa OC, którą wyszuka się i zamówi przez wyszukiwarkę Przewodnik Ubezpieczeniowy niesie pomoc dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei!

Zobaczcie tutaj. Nazywa się Polisa Nadziei ➡ www.przewodnikubezpieczeniowy.pl/formularz/ubezpieczenie-oc-przyladek/

Serdecznie dziękujemy za serce dla dzieci z Przylądka. Witamy całą załogę przewodnikubezpieczeniowy.pl w przylądkowej drużynie!

Tak się właśnie robi biznes z sercem!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam