Pomagam i wpłacam

Polisa ubezpieczeniowa pomaga wojownikom z Przylądka Nadziei

18 września 2020

Jazdę samochodem można połączyć z pomaganiem! Przewodikubezpieczeniowy.pl uruchomił właśnie Polisę Nadziei.  Wykupując OC możemy przekazać 6% jego wartości i wesprzeć małych wojowników z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei. 

Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową odwiedziła Pani Emilia z przewodnikubezpieczeniowy.pl, żeby przekazać REWELACYJNE WIEŚCI! Dla naszych przylądkowych dzieciaków i… każdego kierowcy!

Od dzisiaj KAŻDA polisa OC, którą wyszuka się i zamówi przez wyszukiwarkę Przewodnik Ubezpieczeniowy niesie pomoc dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei!

Zobaczcie tutaj. Nazywa się Polisa Nadziei ➡ www.przewodnikubezpieczeniowy.pl/formularz/ubezpieczenie-oc-przyladek/

Serdecznie dziękujemy za serce dla dzieci z Przylądka. Witamy całą załogę przewodnikubezpieczeniowy.pl w przylądkowej drużynie!

Tak się właśnie robi biznes z sercem!

Pozostałe aktualności

16 października 2020

Retromaniacy znów pomagają walczyć z rakiem

Miłośnicy mody i wzornictwa ubiegłych dekad nie tylko kochają vintage, ale również pomaganie! Pokazali to podczas #DniaSzpilek, kiedy dla dzieciaków z Przylądka Nadziei zakładali obcasy w starym stylu. Dziś nie zwalniają i ponownie pomagają naszym dzieciakom podczas Retro Festiwal Kraków.

15 października 2020

To będzie mecz nad mecze! Weterani FC Barcelona kontra Przyjaciele Przylądka Nadziei

Właśnie się dowiedzieliśmy, że BĘDZIE POWTÓRKA! Zaproszenie naszych Przyjaciół z Orli Wąsosz zostało przyjęte! W sierpniu przyszłego roku Przyjaciele Przylądka Nadziei ZNOWU zagrają z weteranami FC Barcelona!

15 października 2020

RakReaton – osiągnęliśmy milion kilometrów!

Prawie 7 200 osób z całej Polski zaangażowało się w wyzwanie sportowe i przez 40 dni pokonało MILION kilometrów dla dzieci chorych na raka. Rekordzista przebył aż 6300 km na rowerze! To właśnie dzięki nim 100 tysięcy złotych trafi na leczenie dzieci w Przylądku Nadziei.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!