Pomagam i wpłacam

Północny Przylądek zdobyty

7 sierpnia 2012

Nasi Przyjaciele, Bożena i Łukasz, którzy swoją podróż poślubną postanowili spędzić na rowerach i dotrzeć za ich pomocą do Przylądka Północnego, w niedzielę 5 sierpnia osiągnęli swój cel! Nie było to proste: kapryśna pogoda, spartańskie warunki oraz ilość kilometrów z pewnością dały się we znaki. Na szczęście, młodzi małżonkowie pokonali wszystkie przeciwności i szczęśliwie dotarli do mety. Gratulujemy! Podczas podróży zbierali funduszę na budowę ,,Przylądka Nadziei". Więcej o podróży przeczytacie TUTAJ.

A oto fotorelacja ze zdobycia Północnego Przylądka:

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam