Pomagam i wpłacam

Pomocnik Śląska Wrocław z wizytą w Klinice

18 marca 2011

W tym tygodniu pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej przy ul. Bujwida 42, po raz kolejny odwiedził zawodnik klubu Śląsk Wrocław, Przemysław Kaźmierczak.

Jego wizyta, to efekt nawiązanej w ubiegłym roku współpracy Fundacji „Na Ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” z Klubem Sportowym Śląsk Wrocław SA, który wspiera akcję budowy kliniki „Przylądek Nadziei”.

Przemek Kaźmierczak przekazał Fundacji niezwykły prezent: mikrofon koncertowy z osobistą dedykacją od Pawła Kukiza. Wzbogaci on pulę przedmiotów przeznaczonych do licytacji, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na budowę „Przylądka Nadziei”.

Podczas ponad trzygodzinnej wizyty, pacjenci oraz ich rodzice mieli okazję porozmawiać ze znanym sportowcem, otrzymać jego autograf oraz pozować do zdjęć. Podopieczni Kliniki otrzymali również prezenty ufundowane przez Śląsk Wrocław.

Czas, jaki tak znana i ceniona osoba jak Przemek Kaźmierczak, poświęca leczonym w Klinice dzieciom, jest dla nich niesłychanie ważny. Jak widać na zdjęciach, samemu Przemkowi daje to również dużo radości.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam