Pomagam i wpłacam

Pomocnik Śląska Wrocław z wizytą w Klinice

18 marca 2011

W tym tygodniu pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej przy ul. Bujwida 42, po raz kolejny odwiedził zawodnik klubu Śląsk Wrocław, Przemysław Kaźmierczak.

Jego wizyta, to efekt nawiązanej w ubiegłym roku współpracy Fundacji „Na Ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” z Klubem Sportowym Śląsk Wrocław SA, który wspiera akcję budowy kliniki „Przylądek Nadziei”.

Przemek Kaźmierczak przekazał Fundacji niezwykły prezent: mikrofon koncertowy z osobistą dedykacją od Pawła Kukiza. Wzbogaci on pulę przedmiotów przeznaczonych do licytacji, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na budowę „Przylądka Nadziei”.

Podczas ponad trzygodzinnej wizyty, pacjenci oraz ich rodzice mieli okazję porozmawiać ze znanym sportowcem, otrzymać jego autograf oraz pozować do zdjęć. Podopieczni Kliniki otrzymali również prezenty ufundowane przez Śląsk Wrocław.

Czas, jaki tak znana i ceniona osoba jak Przemek Kaźmierczak, poświęca leczonym w Klinice dzieciom, jest dla nich niesłychanie ważny. Jak widać na zdjęciach, samemu Przemkowi daje to również dużo radości.

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam