Pomagam i wpłacam

Pomóż Martynie Wojciechowskiej!

3 października 2011

Rusza nasza wielka akcja na rzecz budowy ,,Przylądka Nadziei”, którą wspiera Martyna Wojciechowska.

Wspinając się na najwyższe szczyty, nurkując, czy biorąc udział w rajdach samochodowych oswoiła każdy z żywiołów. Dziennikarka, podróżniczka, alpinistka i szczęśliwa mama trzyletniej Marysi, jak sama mówi – żyje na 100% i w pełni angażuje się we wszystko, co robi. Tak też jest z projektem wsparcia budowy ,,Przylądka Nadziei”. Zaangażowanie Martyny Wojciechowskiej nie jest jednorazową inicjatywą, a konsekwentnym działaniem, mającym doprowadzić budowę nowej siedziby Kliniki do samego końca. Pod hasłem ”Pomóż Martynie zbudować Przylądek Nadziei” kryje się perspektywa stałego zaangażowania Liderki, która swoją determinacją, werwą i zapałem zarażać będzie kolejne rzesze osób, chętnych wspomóc budowę nowego szpitala.  Mamy nadzieję, że mając taką przewodniczkę, bez trudu dopłyniemy do celu – naszego ,,Przylądka Nadziei”.

Na naszym profilu na Facebooku ,,Przylądek Nadziei" w zakładce ,,Filmy" na własne oczy zobaczyć możecie Martynę Wojciechowską na placu budowy!:)

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam