Pomagam i wpłacam

Pozdrowienia i prezenty od przyjaciół z Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice

31 maja 2021

Kto ma najlepszych Przyjaciół na świecie? Oczywiście Przylądek Nadziei! Wspaniali Przyjaciele z Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice i Wyższej Szkółki Jazdy Wrocław Partynice pamiętali o naszych dzieciach  z okazji Dnia Dziecka.

Pani Agnieszka, pani Agata i pan dyrektor Jerzy Sawka z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przekazali dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei, podopiecznych naszej Fundacji urocze kolorowanki, które już niebawem trafią w ręce naszych zdolnych artystów-plastyków.

Mało tego! nasi Przyjaciele postanowili, że będą z nami na dłużej! Zapowiada się wspaniała współpraca na bardzo wielu polach! Szczegóły zdradzimy już wkrótce, a tymczasem zajrzyjcie do naszych Przyjaciół i zobaczcie, jakie atrakcje szykują na Partynicach:

Panie dyrektorze, pani Agnieszko, pani Agato, dziękujemy, że jesteście z nami!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam