Pomagam i wpłacam

Poznajcie wrocławskich artystów.

14 września 2010

Już w najbliższy czwartek, 16 września o godzinie 12 zapraszamy naszych podopiecznych do kliniczej biblioteki na spotkanie z niezwyklym artystą – Panem Andrzejem Jarodzkim, który jest autorem wielu artystycznych projektów, między innymi "Pociągu do Nieba", który oglądać możecie na wrocławskim Placu Strzegomskim.

Razem z Panem Andrzejem tworzyć będziemy prawdziwe obrazy. Dzieci dostaną profesjonalne farby i pędzle oraz wielkie płótna do pomalowania.To niepowtarzalna szansa zostania prawdziwym artystą 🙂

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam