Pomagam i wpłacam

Prezent dla dzieci z Przylądka Nadziei od Poleasingowe.pl

17 grudnia 2020

Poznajcie dwóch niezwykłych Mikołajów! Pan Przemysław Walasz i pan Artur Kopania z Europejskie Centrum Remarketingu odwiedzili nas z wyjątkowym prezentem pod przylądkową choinkę.

Pan Przemysła i pan Artur każdego dnia pomagają naszym podopiecznym, małym pacjentom kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei. Z każdej transakcji, jaką zawieracie na platformie Poleasingowe.pl, część kwoty trafia na finansowanie leczenia dzieci walczących z rakiem!

Każdy zlicytowany 🚗 samochód, 🏍 motocykl, 💻 urządzenie, ⚙ maszyna, a nawet 🚌 AUTOBUS pomoaaga dzieciom z kliniki. Sami zobaczcie!

Ale nie koniec na tym, bo pan Przemysław i pan Artur pod choinkę dla naszych przylądkowych dzieci przygotowali specjalny prezent. I właśnie go przekazali na ręce Mirosław Szozda, prezesa Fundacji.

Panie Przemysławie, panie Arturze, wszyscy klienci ECR i Poleasingowe.pl, dziękujemy że jesteście z naszymi dziećmi!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam