Prezes Fundacji nagrodzona w konkursie Kobiece Twarze

26 listopada 2015

Prezes Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” Agnieszka Aleksandrowicz zdobyła główną nagrodę w plebiscycie Kobiece Twarze w kategorii OSOBOWOŚĆ.
Plebiscyt „Kobiece Twarze Women’s Faces” ma promować kobiecą przedsiębiorczość. W kategorii OSOBOWOŚĆ rywalizowały przedstawicielki stowarzyszeń, fundacji, kobiety z NGO, z  samorządów, wolnych zawodów, kultury, sportu. Jak podkreślali organizatorzy, kobieca przedsiębiorczość przejawia się bowiem nie tylko w zarządzaniu firmą, ale również w działaniach w ramach NGO, wszelkich organizacji, instytucji, działalności artystycznej. Właśnie w tej kategorii prezes Fundacji Agnieszka Aleksandrowicz zdobyła główną nagrodę.
Agnieszka Aleksandrowicz, podczas odbierania nagrody zauważyła, że o ile w polityce, biznesie jeszcze przeważają mężczyźni, to jest jedna dziedzina, w której to właśnie mężczyźni mają wiele do nadrobienia. I jest to oczywiście działalność charytatywna, czyli działania w trzecim sektorze.
Plebiscyt Kobiece Twarze ma za zadanie nie tylko uhonorować najaktywniejsze kobiety biznesu. Chce również pokazać firmy, w których równouprawnienie kobiet i mężczyzn jest codziennością, gdzie kobiety są angażowane do najtrudniejszych przedsięwzięć i zarabiają adekwatnie do swych kwalifikacji, a nie mniej niż mężczyźni, a możliwości awansu dla obu płci są takie same. Nagrody są przyznawane w 5 kategoriach.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM