Prezes Fundacji nagrodzona w konkursie Kobiece Twarze

26 listopada 2015

Prezes Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” Agnieszka Aleksandrowicz zdobyła główną nagrodę w plebiscycie Kobiece Twarze w kategorii OSOBOWOŚĆ.
Plebiscyt „Kobiece Twarze Women’s Faces” ma promować kobiecą przedsiębiorczość. W kategorii OSOBOWOŚĆ rywalizowały przedstawicielki stowarzyszeń, fundacji, kobiety z NGO, z  samorządów, wolnych zawodów, kultury, sportu. Jak podkreślali organizatorzy, kobieca przedsiębiorczość przejawia się bowiem nie tylko w zarządzaniu firmą, ale również w działaniach w ramach NGO, wszelkich organizacji, instytucji, działalności artystycznej. Właśnie w tej kategorii prezes Fundacji Agnieszka Aleksandrowicz zdobyła główną nagrodę.
Agnieszka Aleksandrowicz, podczas odbierania nagrody zauważyła, że o ile w polityce, biznesie jeszcze przeważają mężczyźni, to jest jedna dziedzina, w której to właśnie mężczyźni mają wiele do nadrobienia. I jest to oczywiście działalność charytatywna, czyli działania w trzecim sektorze.
Plebiscyt Kobiece Twarze ma za zadanie nie tylko uhonorować najaktywniejsze kobiety biznesu. Chce również pokazać firmy, w których równouprawnienie kobiet i mężczyzn jest codziennością, gdzie kobiety są angażowane do najtrudniejszych przedsięwzięć i zarabiają adekwatnie do swych kwalifikacji, a nie mniej niż mężczyźni, a możliwości awansu dla obu płci są takie same. Nagrody są przyznawane w 5 kategoriach.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!