Pomagam i wpłacam

Prezes Fundacji nagrodzona w konkursie Kobiece Twarze

26 listopada 2015

Prezes Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” Agnieszka Aleksandrowicz zdobyła główną nagrodę w plebiscycie Kobiece Twarze w kategorii OSOBOWOŚĆ.
Plebiscyt „Kobiece Twarze Women’s Faces” ma promować kobiecą przedsiębiorczość. W kategorii OSOBOWOŚĆ rywalizowały przedstawicielki stowarzyszeń, fundacji, kobiety z NGO, z  samorządów, wolnych zawodów, kultury, sportu. Jak podkreślali organizatorzy, kobieca przedsiębiorczość przejawia się bowiem nie tylko w zarządzaniu firmą, ale również w działaniach w ramach NGO, wszelkich organizacji, instytucji, działalności artystycznej. Właśnie w tej kategorii prezes Fundacji Agnieszka Aleksandrowicz zdobyła główną nagrodę.
Agnieszka Aleksandrowicz, podczas odbierania nagrody zauważyła, że o ile w polityce, biznesie jeszcze przeważają mężczyźni, to jest jedna dziedzina, w której to właśnie mężczyźni mają wiele do nadrobienia. I jest to oczywiście działalność charytatywna, czyli działania w trzecim sektorze.
Plebiscyt Kobiece Twarze ma za zadanie nie tylko uhonorować najaktywniejsze kobiety biznesu. Chce również pokazać firmy, w których równouprawnienie kobiet i mężczyzn jest codziennością, gdzie kobiety są angażowane do najtrudniejszych przedsięwzięć i zarabiają adekwatnie do swych kwalifikacji, a nie mniej niż mężczyźni, a możliwości awansu dla obu płci są takie same. Nagrody są przyznawane w 5 kategoriach.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam