Pomagam i wpłacam

Profesjonalne oczyszczacze powietrza od Fundacji ERMED

9 czerwca 2020

Zobaczcie, jaki FENOMENALNY prezent podarowali Przylądkowi i naszym małym pacjentom wspaniali Przyjaciele z Fundacji ERMED i Centrum Medycznego Ermed!

Dzięki pani Ewelinie, panu Grzegorzowi i panu Krzysztofowi klinika Przylądek Nadziei USK we Wrocławiu ma teraz pięć SUPERnowoczesnych i SUPERwydajnych oczyszczaczy powietrza marki Philips, certyfikowanych przez Fundację Onkocafe.

Cztery z nich potrafią w ciągu godziny dwukrotnie przefiltrować powietrze na powierzchni 30m2, a jeden to prawdziwy GIGANT – przez godzinę dwa razy filtruje powietrze na powierzchni 90m2. Wszystkie są wyposażone w profesjonalne filtry hepa. To znaczy, że dają nie tylko czyste powietrze, ale również dodatkowe zabezpieczenie przed wirusami!

Całą akcję profesjonalnie skoordynowała Natalia Kusztal, a naszym gościom osobiście dziękowała prof. Alicja Chybicka, podkreślając jak ważne i pomocne są takie zabezpieczenia dla dzieci zmagających się z nowotworami. A oczyszczacze od razu trafiły na szpitalne oddziały.

Pani Ewelino, panie Grzegorzu, panie Krzysztofie, cała Fundacjo ERMED – DZIĘKUJEMY, za wspaniały gest, ogromną pomoc w leczeniu dzieciaków, a przede wszystkim za 💝💝💝 OGROMNE, DOBRE SERCA!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam