Pomagam i wpłacam

Profesjonalne oczyszczacze powietrza od Fundacji ERMED

9 czerwca 2020

Zobaczcie, jaki FENOMENALNY prezent podarowali Przylądkowi i naszym małym pacjentom wspaniali Przyjaciele z Fundacji ERMED i Centrum Medycznego Ermed!

Dzięki pani Ewelinie, panu Grzegorzowi i panu Krzysztofowi klinika Przylądek Nadziei USK we Wrocławiu ma teraz pięć SUPERnowoczesnych i SUPERwydajnych oczyszczaczy powietrza marki Philips, certyfikowanych przez Fundację Onkocafe.

Cztery z nich potrafią w ciągu godziny dwukrotnie przefiltrować powietrze na powierzchni 30m2, a jeden to prawdziwy GIGANT – przez godzinę dwa razy filtruje powietrze na powierzchni 90m2. Wszystkie są wyposażone w profesjonalne filtry hepa. To znaczy, że dają nie tylko czyste powietrze, ale również dodatkowe zabezpieczenie przed wirusami!

Całą akcję profesjonalnie skoordynowała Natalia Kusztal, a naszym gościom osobiście dziękowała prof. Alicja Chybicka, podkreślając jak ważne i pomocne są takie zabezpieczenia dla dzieci zmagających się z nowotworami. A oczyszczacze od razu trafiły na szpitalne oddziały.

Pani Ewelino, panie Grzegorzu, panie Krzysztofie, cała Fundacjo ERMED – DZIĘKUJEMY, za wspaniały gest, ogromną pomoc w leczeniu dzieciaków, a przede wszystkim za 💝💝💝 OGROMNE, DOBRE SERCA!

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam