Pomagam i wpłacam

Przeniesienie Skarbony

7 listopada 2013

Czy zauważyliście już brak naszej Skarbony na Rynku?

Parę dni temu przenieśliśmy ją do pracowni rzeźbiarskiej w celu renowacji.

Przez kilka najbliższych dni odbywać się będą prace polegające na czyszczeniu, konserwacji, wymianie szyb i niektórych elementów. Po tym czasie Skarbona zostanie umieszczona na terenie Portu Lotniczego Wrocław, gdzie spełniać będzie swoją dotychczasową funkcję. 

Jednocześnie z wielką radością informujemy, że przez 14 miesięcy udało nam się zebrać do skarbony, ustawionej na wrocławskim Rynku niemal 60 tys. złotych, które pomogą w leczeniu naszych Podopiecznych.

Za każdą wrzuconą złotówkę serdecznie dziękujemy i zapraszamy do odwiedzenia skarbony na wrocławskim lotnisku

 

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam