Pomagam i wpłacam

Przyjaciele Przylądka Nadziei z firmy Łucznik przywieźli nam wspaniałe wiadomości

24 maja 2021

Wszystkie maszyny do szycia Nadzieja, pomagające dzieciom z Przylądka Nadziei zostały wkupione! W drodze do sklepów są już kolejne, a wkrótce pojawi się kolejny, charytatywny produkt!

Tydzień zaczynamy radośnie i z szerokimi uśmiechami. Odwiedziła nas pani Patrycja z firmy Łucznik. Wspaniała Przyjaciółka Przylądka Nadziei, która razem z całą załogą pomaga naszym dzieciom na tysiące sposobów! Jeden z tych sposobów to przylądkowa maszyna do szycia Nadzieja, którą można kupić w dobrych sklepach i elektromarketach. I pomóc dzieciom z Przylądka, bo każdy sprzedany egzemplarz to realne wsparcie dla pacjentów naszej kliniki.

I właśnie się dowiedzieliśmy, że ABSOLUTNIE WSZYSTKIE Nadzieje zostały wykupione ze sklepów! Więc… pani Patrycja przywiozła nam okolicznościowy czek i mnóstwo, MNÓSTWO radości! A Łucznik i Galeria Łucznik już czekają na kolejną dostawę! Zaglądajcie na stronę GaleriaLucznik.pl, bo nasz wspólny Maraton Szycia trwa!

Już za chwilkę do maszyny do szycia dołączy kolejny, charytatywny produkt. Tylko musicie nam pomóc! Zapraszamy do konkursu plastycznego na Wagę Nadziei. Wymyślcie, jak ma wyglądać i wygrywajcie wspaniałe nagrody‼

Razem z panią Patrycją zapraszamy tutaj:
⏩⏩⏩ www.naratunek.org/WagaNadziei/

Cudownego tygodnia wszystkim!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam