Pomagam i wpłacam

Przyjaciele z Compensą pomagają dzieciom mniej czasu spędzać w szpitalu

12 marca 2021

Dzięki niezwykłej akcji charytatywnej, zorganizowanej przez TU Compensa jeszcze więcej małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei będzie mogło skorzystać z Programu Broviac!

Każdy partner firmy Compensa do świątecznych życzeń otrzymał pod koniec ubiegłego roku coś jeszcze. Coś wyjątkowego. Możliwość niesienia pomocy wybranej przez siebie organizacji charytatywnej. Również naszym podopiecznym!

– Dzieci znajdują szczególną uwagę i troskę w naszej strategii wspierania i niesienia pomocy. W okresie pandemii empatia, solidarność i wspieranie tych, którzy potrzebują pomocy, jest kluczową postawą. Mając tę świadomość, jako Compensa zaprosiliśmy naszych partnerów biznesowych do wspólnej akcji charytatywnej, w ramach której odbiorcy świątecznych e-kartek mogli oddać głos i udzielić wsparcia wybranej Fundacji. Tym sposobem udało nam się wesprzeć również Fundację Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową, a dokładnie program Broviac, którego celem jest umożliwienie małym pacjentom spędzenie jak najmniej czasu w szpitalu, a jak najwięcej z rodziną. Ta idea w czasie pandemii wydawała nam się szczególnie ważna. Jesteśmy zaszczyceni, że naszą cegiełką mogliśmy wspomóc tak ważny cel – mówi Krzysztof Brzeziński, dyrektor oddziału Compensy we Wrocławiu.

Dzięki wielkim sercom uczestników akcji i pracowników firmy Compensa nasz fundacyjny Program Broviac otrzymał ogromne wsparcie! Aż 29500 złotych, dzięki czemu będziemy mogli wyposażyć aż 30 dzieci i ich rodziców w zestawy do domowej pielęgnacji cewników broviaka. Nie będą musiały tak często przyjeżdżać do szpitala i więcej czasu spędzą w domu, z bliskimi i rodziną.

– Szczycimy się, że przez 30 lat nigdy nie odmówiliśmy pomocy żadnemu dziecku w potrzebie. Ale to możliwe tylko dzięki wsparciu naszych Przyjaciół, którym los dzieci walczących z rakiem nie jest obojętny. Dlatego z całego serca dziękujemy za ten wspaniały gest firmie Compensa i jej partnerom. To właśnie dzięki Wam, dzięki dobrym ludziom w biznesie, możemy nieść pomoc tam, gdzie jest najbardziej potrzebna – podkreśla Mirosław Szozda, prezes Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Pan Krzysztof Brzeziński, dyrektor oddziału Compensa we Wrocławiu, odwiedził nas osobiście, żeby przekazać życzenia szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim dzieciom w Przylądku Nadziei. Od nas dostał mnóstwo wdzięczności i uśmiechów, które obiecał rozdać pracownikom i partnerom Compensy, biorącym udział w świątecznej akcji.

Serdecznie dziękujemy!
Mamy najlepszych Przyjaciół na świecie!!!!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam