Pomagam i wpłacam

Przyjaciele z Ticketmaster Polska przekazali ogromną kwotę na leczenie dzieci

6 lutego 2020

Kolejne FENOMENALNE wieści od naszych przylądkowych Przyjaciół! Firma Ticketmaster Polska, którą znacie z dystrybucji biletów na największe wydarzenia kulturalne w Polsce, będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei przez kolejny rok!

Poznaliśmy się w ubiegłym roku, przy okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem. Ticketmaster i jego klienci wspierają leczenie dzieci chorych na raka dokładając nawet niewielkie kwoty do ceny kupowanych biletów, lub przekazując pomoc nawet bez biletu Przez cały ubiegły rok uzbierała się w ten sposób OLBRZYMIA kwota ponad 133 tysięcy złotych!

Pani Katarzyna Suska, Managing Director Ticketmaster Polska i pan Marcin Opaliński, Head of Marketing spotkali się z nami, żeby przekazać symboliczny czek i zadeklarować dalszą pomoc dla dzieci w ramach projektu Ticketmaster: Walcz z rakiem! Nasz prezes Przemek i Marynia podziękowali naszym Przyjaciołom w imieniu wszystkich dzieciaków i… już rozmawiają o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach!

Dziękujemy, Ticketmaster Polska! Wspaniale mieć Przyjaciół, którzy umieją robić 💖 biznes z sercem!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam