Przyjaciele z Ticketmaster Polska przekazali ogromną kwotę na leczenie dzieci

6 lutego 2020

Kolejne FENOMENALNE wieści od naszych przylądkowych Przyjaciół! Firma Ticketmaster Polska, którą znacie z dystrybucji biletów na największe wydarzenia kulturalne w Polsce, będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei przez kolejny rok!

Poznaliśmy się w ubiegłym roku, przy okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem. Ticketmaster i jego klienci wspierają leczenie dzieci chorych na raka dokładając nawet niewielkie kwoty do ceny kupowanych biletów, lub przekazując pomoc nawet bez biletu Przez cały ubiegły rok uzbierała się w ten sposób OLBRZYMIA kwota ponad 133 tysięcy złotych!

Pani Katarzyna Suska, Managing Director Ticketmaster Polska i pan Marcin Opaliński, Head of Marketing spotkali się z nami, żeby przekazać symboliczny czek i zadeklarować dalszą pomoc dla dzieci w ramach projektu Ticketmaster: Walcz z rakiem! Nasz prezes Przemek i Marynia podziękowali naszym Przyjaciołom w imieniu wszystkich dzieciaków i… już rozmawiają o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach!

Dziękujemy, Ticketmaster Polska! Wspaniale mieć Przyjaciół, którzy umieją robić 💖 biznes z sercem!

Pozostałe aktualności

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

23 lutego 2020

Radio Nadzieja. Walentynki z Radiem Wrocław w Przylądku Nadziei

14 lutego zamieniliśmy Przylądek Nadziei w WIELKIE, walentynkowe studio radiowe! Przez cały dzień nadawało RADIO NADZIEJA, czyli Walentynki z Radiem Wrocław.

20 lutego 2020

Dziaramy&Pomagamy! Najlepsze studia tatuażu organizują wyjątkowe wydarzenie

TAKIEGO wydarzenia jeszcze nie było! Na pomoc dzieciakom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei ruszają wszystkie NAJLEPSZE wrocławskie studia tatuażu!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!