Przyjaciele z Ticketmaster Polska przekazali ogromną kwotę na leczenie dzieci

6 lutego 2020

Kolejne FENOMENALNE wieści od naszych przylądkowych Przyjaciół! Firma Ticketmaster Polska, którą znacie z dystrybucji biletów na największe wydarzenia kulturalne w Polsce, będzie pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei przez kolejny rok!

Poznaliśmy się w ubiegłym roku, przy okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem. Ticketmaster i jego klienci wspierają leczenie dzieci chorych na raka dokładając nawet niewielkie kwoty do ceny kupowanych biletów, lub przekazując pomoc nawet bez biletu Przez cały ubiegły rok uzbierała się w ten sposób OLBRZYMIA kwota ponad 133 tysięcy złotych!

Pani Katarzyna Suska, Managing Director Ticketmaster Polska i pan Marcin Opaliński, Head of Marketing spotkali się z nami, żeby przekazać symboliczny czek i zadeklarować dalszą pomoc dla dzieci w ramach projektu Ticketmaster: Walcz z rakiem! Nasz prezes Przemek i Marynia podziękowali naszym Przyjaciołom w imieniu wszystkich dzieciaków i… już rozmawiają o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach!

Dziękujemy, Ticketmaster Polska! Wspaniale mieć Przyjaciół, którzy umieją robić 💖 biznes z sercem!

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!