Pomagam i wpłacam

Przylądek Nadziei ma nowych Przyjaciół! Poznajcie sklep bpositive.pl

6 grudnia 2019

Jak robić biznes, to z sercem. Wie o tym doskonale Bpositive –  pozytywna marka odzieżowa, która postanowiła dzielić się swoim zyskiem z dziećmi chorymi na raka! 

Kilka tygodni temu odwiedził nas Pan Norbert, Sebastian oraz Tomasz – przekazując nam wspaniałe wieści – chcą, aby ich sklep odzieżowy bpositive.pl wspierał małych pacjentów Przylądka Nadziei! Sklep wyróżnia się wysoką dbałością o produkt, klienta i… potrzebujących!

Jak można pomóc? Wystarczy, że podczas zakupu wskaże się za cel Przylądek Nadziei, a wtedy aż 10% z każdej transakcji zostanie przeznaczone na leczenie dzieci zmagających się z chorobą nowotworową.

Panowie, jesteście niesamowici! Dziękujemy za ogromną pomoc, wsparcie i za to, że los maluchów nie jest Wam obojętny. Jesteście najlepsi 🙂

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam