Pomagam i wpłacam

Rekord jest nasz! Bachata Guinness Challenge 2019 na rzecz dzieci chorych na raka

13 czerwca 2019

Juhu! Bachata Guinness Challenge 2019 został pobity!

Niesamowita atmosfera, radość i cudowni tancerze – tak można opisać wydarzenie, które miało miejsce 8 czerwca w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej! 960 osób zatańczyło w jednym czasie gorący, bachatowy układ!

Ponadto, Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk udzielił ślubu parze fantastycznych tancerzy – pani Monice i panu Arkadiuszowi 💕Życzymy wiele szczęścia na nowej drodze życia! Cóż to było za widowisko!

 

Dziękujemy naszym najwspanialszym wolontariuszom z Wolontariat Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” za pomoc i wsparcie.  JESTEŚCIE NAJLEPSI!

Serdecznie dziękujemy niesamowitym organizatorom wydarzenia Jarosław Nakraszewicz i WSZYSTKIM TANCERZOM 💃 🕺 za WIELKIE SERCA ❤️❤️, ponieważ cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie naszych dzieci z Przylądka.

To właśnie dzięki TAKIM LUDZIOM jesteśmy w stanie pomagać maluchom.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam