Pomagam i wpłacam

Samurajowie kierownicy z Sakura Kazoku odwiedzili Przylądek Nadziei

17 czerwca 2021

Pan Jakub i pan Michał przyjechali do nas, żeby przekazać mnóstwo dobrej energii i wsparcie dla Programu Broviac. Dar serca od uczestników niezwykłego wydarzenia: pokazów walk samochodów Jinshu 2021.

Wydarzenie, które na początku czerwca rozegrało się na Torze Krzywa było absolutnie niezwykłe. Kilkaset osób na torze i widowni, a emocje związanie z driftowaniem, wyścigami i możliwością podziwiania wspaniałych, japońskich samochodów, sięgały zenitu.

Był też niezwykły, przylądkowy akcent. Organizatorzy postanowili wesprzeć Program Broviac, realizowany przez naszą fundację. Zbierali datki na ufundowanie dzieciom zestawów do domowej pielęgnacji cewników broviaca, a darczyńcy mogli w zamian poczuć na własnej skórze, jak z wnętrza supersamochodu wygląda driftowanie na profesjonalnym torze.

Zobaczcie, ile tu było emocji:

Efekt okazał się FENOMENALNY! Dzięki naszym Przyjaciołom z Sakura Kazoku i ich gościom, w puszcze zebrało się tyle pieniędzy, że w zestawy do pielęgnacji broviaczków w domu będziemy mogli wyposażyć aż czwórkę przylądkowych dzieci!

Pan Jakub i pan Michał z Sakura Kazoku przyjechali do Przylądka Nadziei, żeby osobiście przekazać pomoc. Pękąjącą w szwach skarbonkę wręczyli Mirkowi, a potem Klaudia i Bartek z Fundacji opowiadali gościom o Przylądku Nadziei. Pan Jakub i pan Michał opowiedzieli nam z kolei czym jest Sakura Kazoku, co to znaczy Jinshu i dlaczego to wszystko jest takie NIESAMOWITE! Posłuchajcie!

I nie koniec na tym, bo nasi Przyjaciele już zapowiadają, że to dopiero początek wspaniałej przygody i wspólnych działań na rzecz małych pacjentów Przylądka Nadziei. Tu się będzie działo. I będzie CUDOWNIE!
Dziękujemy z całego serca!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam