Pomagam i wpłacam

Serdeczna moda dla dzieci z kliniki onkologicznej

3 października 2011

             W sobotę, 24-ego września odbył się wyjątkowy pokaz mody włoskiej marki MaxMara z okazji 10-lecia salonu marki na Dolnym Śląsku firmowanego przez właścicieli VegaFashionGroup. Pokaz został połączony z licytacją na rzecz Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową.

Wysokość dochodu z tegorocznej aukcji wyniosła aż 41 tys. zł. .

            Wrocławska Gala była jedynym w Polsce pokazem mody MaxMara na sezon jesień/zima 2011/12. W tym roku projektanci, wychodząc naprzeciw aktywnym kobietom, czującym się świetnie w miejskiej dżungli, postawili na naturalne, jednak intensywne kolory oraz motywy zwierzęce. Kolekcja SportMax natomiast była hołdem złożonym klasycznej elegancji z lat 70. Proste kroje, najwyższej jakości tkaniny i nawiązania do stylizacji sprzed półwiecza to główne cechy tej linii.

            Kolekcje przygotowane przez włoskich projektantów były niewątpliwym wydarzeniem i ozdobą modowego wieczoru dla wszystkich przybyłych Wrocławian. Tradycyjnie podczas Gali zaproszeni goście hojnie i z dobrym sercem wspierali po raz trzeci Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Spotkaniu towarzyszyła licytacja charytatywna wartościowych przedmiotów, z której dochód przeznaczony został na budowę ,,Przylądka Nadziei” –  nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM. Aukcję prowadzili Conrado Moreno oraz Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Zarządu Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową..

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam