Pomagam i wpłacam

Serdeczna moda dla dzieci z kliniki onkologicznej

3 października 2011

             W sobotę, 24-ego września odbył się wyjątkowy pokaz mody włoskiej marki MaxMara z okazji 10-lecia salonu marki na Dolnym Śląsku firmowanego przez właścicieli VegaFashionGroup. Pokaz został połączony z licytacją na rzecz Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową.

Wysokość dochodu z tegorocznej aukcji wyniosła aż 41 tys. zł. .

            Wrocławska Gala była jedynym w Polsce pokazem mody MaxMara na sezon jesień/zima 2011/12. W tym roku projektanci, wychodząc naprzeciw aktywnym kobietom, czującym się świetnie w miejskiej dżungli, postawili na naturalne, jednak intensywne kolory oraz motywy zwierzęce. Kolekcja SportMax natomiast była hołdem złożonym klasycznej elegancji z lat 70. Proste kroje, najwyższej jakości tkaniny i nawiązania do stylizacji sprzed półwiecza to główne cechy tej linii.

            Kolekcje przygotowane przez włoskich projektantów były niewątpliwym wydarzeniem i ozdobą modowego wieczoru dla wszystkich przybyłych Wrocławian. Tradycyjnie podczas Gali zaproszeni goście hojnie i z dobrym sercem wspierali po raz trzeci Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Spotkaniu towarzyszyła licytacja charytatywna wartościowych przedmiotów, z której dochód przeznaczony został na budowę ,,Przylądka Nadziei” –  nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM. Aukcję prowadzili Conrado Moreno oraz Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Zarządu Fundacji Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową..

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam