Pomagam i wpłacam

,,Skarb Lasu Mnichów”

17 września 2015

,,Skarb Lasu Mnichów” – spotkanie na Szlaku Cysterskim to odbywająca się od ponad 30 lat jednodniowa pielgrzymka na Kalwarię w Męcince trasą kapliczek drogi krzyżowej z 1740 roku rozsianych wokół góry Górzec w Parku Krajobrazowym „Chełmy”. Tegoroczna pielgrzymka poświęcona była rodzinie, a właściwie podziękowaniu za rodziny oraz za wspólnie przeżyte lata w małżeństwie.
Wrześniowa pielgrzymka, tak jak poprzednie była również skierowana na pomoc dla małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.
W trakcie pielgrzymki została również przeprowadzona akcja „Stop nowotworom u dzieci” polegająca na przyjmowaniu zapisów na bezpłatne badania przesiewowe – USG jamy brzusznej wraz z możliwością bezpłatnej konsultacji z lekarzem pediatrą z Dziecięcej Kliniki Onkologicznej z Wrocławia.
Dzięki tej wspaniałej inicjatywie, na konto Fundacji wpłynęło niemal 13 000 zł!
Dziękujemy

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam