Pomagam i wpłacam

Sklep internetowy pluszowe.wroclaw.pl wspiera dzieci chore na raka!

23 kwietnia 2021

Wyobraźcie sobie fantastyczny sklep online z przeróżnymi zabawkami. A teraz wyobraźcie sobie, że częściowy dochód ze sprzedaży każdej zabawki trafia na leczenie dzieci chorych na raka! Fantastycznie, prawda?

Jakiś czas temu odwiedził nas Pan Stefan, który mieszka po sąsiedzku i powiedział, że otwiera sklep online z zabawkami dla dzieci. Mało tego! Oznajmił, że bardzo chce pomóc naszym maluchom i dlatego częściowy dochód ze sprzedaży każdej zabawki trafi na pomoc naszym dzielnym wojownikom: 1% ze sprzedaży hurtowej oraz 10% ze sprzedaży detalicznej.

Koniecznie odwiedźcie ten misiowy sklep: www.pluszowe.wroclaw.pl, a może znajdziecie tam coś dla siebie? Każda kupiona zabawka to wsparcie dzieci chorych na raka.

Pan Stefan, pani Estera oraz Michalinka przesyłają gorące pozdrowienia i uściski dla wszystkich Przyjaciół Przylądka.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam