Pomagam i wpłacam

Smolecki Festiwal Pieroga

18 maja 2015

 

Już 23 maja odbędzie się impreza charytatywna pod hasłem ,,Smolecki Festiwal Pieroga”, którego głównym celem jest wsparcie finansowe podopiecznych naszej fundacji.

Tematem przewodnim imprezy są pierogi w czystej postaci: ruskie na ostro i łagodne, ze szpinakiem, z soczewicą, z serem i rodzynkami. Każda pierogocegiełka będzie w cenie 2,5zł/szt. Dodatkowo szykuje się cała masa atrakcji – od Mangowców, samochodow terenowych, motorów i szczudlarzy po wielką niespodziankę – pokaz Teatru Ognia Osculum.

Cały dzień będzie pełen wrażeń i atrakcji!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam