Pomagam i wpłacam

Soprema Charytatywnie – pomóżmy dzieciom szybciej wrócić do domu

3 lutego 2021

Soprema Charytatywnie – ruszyła zbiórka na rzecz małych pacjentów z Przylądek Nadziei. Cel: zebrać 15 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczona na zakup niezbędnych zestawów do samodzielnego przepłukiwania cewników Broviac w domu.

Nasi nowi Przyjaciele –  Soprema Polska – to ludzie pełni empatii, wrażliwości oraz chętni do niesienia pomocy innym. Postanowili zrobić coś wspaniałego dla naszych przylądkowych wojowników i wystartowali z akcją: “Soprema Charytatywnie”.

Ich pierwszym (ale napewno nie ostatnim) celem jest wsparcie “Programu Broviac – krócej w szpitalu”, który pozwala dzieciom chorym na raka szybciej wrócić do domów. Zapraszają zaprzyjaźnione firmy, klientów oraz osoby o wielkich sercach do wpłacenia dowolnej kwoty do wirtualnej skarbonki:

https://naratunek.org/zbiorki/soprema-charytatywnie/

z której całość zostanie przeznaczona na zakup niezbędnych zestawów do samodzielnego przepłukiwania cewników Broviac w domu.

Mało tego! Aby zachęcić do pomagania, Soprema Polska wpłaciła 5 tysięcy złotych na dobry początek!

Jesteście niesamowici! Baaaardzo dziękujemy za super inicjatywę i mocno trzymamy kciuki, aby szczytny cel został osiągnięty!

A wszystkich Przyjaciół Przylądka zapraszamy do wzięcia udziału w akcji! Sprawmy, aby dzieci mniej czasu spędzały w szpitalu.

Szczegóły: https://naratunek.org/zbiorki/soprema-charytatywnie/

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam