Spektakl Charytatywny ,,Więzi rodzinne”

29 września 2014

 

Szanowni Państwo!

 

Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” serdecznie zaprasza na spektakl ,,Więzi rodzinne” . Jest to misternie skonstruowana oraz brawurowo przedstawiana komedia absurdu, zmuszająca nie tylko do śmiechu, ale i do refleksji. Spektakl cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. W polskiej produkcji tej sztuki główną rolę gra znana i ceniona aktorka, a zarazem oddana przyjaciółka naszej fundacji – Małgorzata Pieńkowska.

 

Spektakl odbędzie się w IMPARCIE 13 października (poniedziałek) o godzinie 19.00.

Dochód z biletów w cenie 60 i 80 zł w całości przeznaczony zostanie na podopiecznych Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji w biurze Fundacji przy ul. Bujwida 42

lub pod numerem telefonu 71/372 36 09.

Zakup biletu będzie nie tylko wsparciem okazanym dzieciom walczącym z nowotworami, ale też niezapomnianym przeżyciem artystycznym. Może także stać się wspaniałym prezentem, a także wyrazem uznania szefa dla dokonań pracowników.

 

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji i dzielenia się zaproszeniem!

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM