Spektakl Charytatywny ,,Więzi rodzinne”

29 września 2014

 

Szanowni Państwo!

 

Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” serdecznie zaprasza na spektakl ,,Więzi rodzinne” . Jest to misternie skonstruowana oraz brawurowo przedstawiana komedia absurdu, zmuszająca nie tylko do śmiechu, ale i do refleksji. Spektakl cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. W polskiej produkcji tej sztuki główną rolę gra znana i ceniona aktorka, a zarazem oddana przyjaciółka naszej fundacji – Małgorzata Pieńkowska.

 

Spektakl odbędzie się w IMPARCIE 13 października (poniedziałek) o godzinie 19.00.

Dochód z biletów w cenie 60 i 80 zł w całości przeznaczony zostanie na podopiecznych Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji w biurze Fundacji przy ul. Bujwida 42

lub pod numerem telefonu 71/372 36 09.

Zakup biletu będzie nie tylko wsparciem okazanym dzieciom walczącym z nowotworami, ale też niezapomnianym przeżyciem artystycznym. Może także stać się wspaniałym prezentem, a także wyrazem uznania szefa dla dokonań pracowników.

 

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji i dzielenia się zaproszeniem!

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!