Pomagam i wpłacam

Spektakl Charytatywny ,,Więzi rodzinne”

29 września 2014

 

Szanowni Państwo!

 

Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” serdecznie zaprasza na spektakl ,,Więzi rodzinne” . Jest to misternie skonstruowana oraz brawurowo przedstawiana komedia absurdu, zmuszająca nie tylko do śmiechu, ale i do refleksji. Spektakl cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. W polskiej produkcji tej sztuki główną rolę gra znana i ceniona aktorka, a zarazem oddana przyjaciółka naszej fundacji – Małgorzata Pieńkowska.

 

Spektakl odbędzie się w IMPARCIE 13 października (poniedziałek) o godzinie 19.00.

Dochód z biletów w cenie 60 i 80 zł w całości przeznaczony zostanie na podopiecznych Fundacji ,,Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji w biurze Fundacji przy ul. Bujwida 42

lub pod numerem telefonu 71/372 36 09.

Zakup biletu będzie nie tylko wsparciem okazanym dzieciom walczącym z nowotworami, ale też niezapomnianym przeżyciem artystycznym. Może także stać się wspaniałym prezentem, a także wyrazem uznania szefa dla dokonań pracowników.

 

Zapraszamy do dokonywania rezerwacji i dzielenia się zaproszeniem!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam