Sport to zdrowie!

23 czerwca 2010

12 czerwca odbyły się III Dolnośląskie Onkoigrzyska. Podczas uroczystej inauguracji zaprezentowano ponad 60 zawodników, którzy złożyli uroczyste ślubowanie.
Wciągnięto flagę na maszt i zapalono wielki znicz – wszystko zgodnie z ceremoniałem olimpijskim.


Sportowcy walczyli w konkurencjach lekkoatletycznych, pływaniu, tenisie stołowym, badmintonie. Odbył się także turniej piłki nożnej oraz wielobój sprawnościowy i rekreacyjny.
Sportowców dopingowali kibice, wśród których nie zabrakło lekarzy z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu.
Zawodnicy zdobywali medale i nagrody!


Kolejny raz mogliśmy się przekonać, że choroba nie musi przekreślać udziału  dzieci w fizycznej aktywności, wszystkim wiadomo wszak,  że sport to zdrowie!

Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży organizowane są przez wrocławski AWF wspólnie z Kliniką Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej oraz Fundacją "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".

Pozostałe aktualności

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

23 lutego 2020

Radio Nadzieja. Walentynki z Radiem Wrocław w Przylądku Nadziei

14 lutego zamieniliśmy Przylądek Nadziei w WIELKIE, walentynkowe studio radiowe! Przez cały dzień nadawało RADIO NADZIEJA, czyli Walentynki z Radiem Wrocław.

20 lutego 2020

Dziaramy&Pomagamy! Najlepsze studia tatuażu organizują wyjątkowe wydarzenie

TAKIEGO wydarzenia jeszcze nie było! Na pomoc dzieciakom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei ruszają wszystkie NAJLEPSZE wrocławskie studia tatuażu!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!