Spotkanie i szkolenie Wolontariuszy

27 czerwca 2014

 

W czwartkowe popołudnie w bardzo licznym i sympatycznym gronie odbyły się warsztaty szkoleniowe dla wolontariuszy Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", które były świetną okazją do bliższego poznania się, sprawdzenia swoich umiejętności komunikacyjnych i zdolności interpersonalnych, a także do świetnej zabawy!

Jesteśmy pewni, że nasi wolontariusze wyniosą z tych warsztatów wiele użytecznych informacji, które pomogą Im nie tylko w pracy wolontariusza, ale także w codziennym życiu.

I oczywiście wszystkim genialnym inżynierom NASA gratulujemy wspaniałych projektów!….. 😉

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM