Pomagam i wpłacam

Spotkanie po Igrzyskach Zwycięzców

21 września 2011

20 września o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych przy ul. Grunwaldzkiej 90. odbyło się niezwykle wzruszające spotkanie.

Zaproszeni na nie zostali podopieczni naszej Fundacji oraz Fundacji "Iskierka", którzy w sierpniu br. wyjechali do Moskwy na Drugie Światowe Igrzyska Zwycięzców – zawody sportowe dzieci, które przeszły choroby nowotworowe.

      Mali sportowcy spotkali sie ponownie, by oglądając film z kilkudniowego pobytu w stolicy Rosji, przeżyć jeszcze raz emocje towarzyszące sportowym zmaganiom. Udział w Igrzyskach Zwycięzców to walka przede wszystkim ze sobą i własnymi słabościami, dlatego po projekcji zawodnicy uhonorowani zostali złotymi medalami oraz pamiątkowymi dyplomami, upamiętniającymi ich dzielność i hart ducha.

Na koniec spotkania Prezes naszej fundacji, Pani Agnieszka Aleksandrowicz oraz Prezes Fundacji "Iskierka", Pani Jolanta Czernicka-Siwecka otrzymały od dzieci pamiątkowe obrazki.

Po spotkaniu na dzieci czekał poczęstunek: soki, kanapki, pyszne owoce, a dla łasuchów – ciasta, pączki i inne łakocie.

Rok 2010 przyniósł nam 12 medali, obecny – już 18. Nie możemy doczekać się następnych kolejnych Igrzysk i liczymy na pobicie kolejnych rekordów!

Na naszej stronie, w zakładce Multimedia, można obejrzeć reportaż o dwójce naszych sportowców – Wandzie i Maćku – wyemitowany przez stację TVN24 w cyklu "Prosto z Polski".

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam