Pomagam i wpłacam

Świąteczna filmowa niespodzianka od uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach

21 grudnia 2020

Nasi mali Przyjaciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach przygotowali wspaniałą świąteczną niespodziankę. Specjalnie dla wojowników z Przylądka Nadziei uczniowie zostali aktorami i zagrali mistrzowskie przedstawienie!

Mimo licznych ograniczeń udało im się stworzyć niepowtarzalny prezent! Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach zamienili swoje domy w miniteatr i zagrali świąteczne przedstawienie! I to jakie! Są Aniołek i Święty Mikołaj i wielu innych wspaniałych bohaterów!

Uczniowie przekazali też całą moc najwspanialszych życzeń dla swoich koleżanek i kolegów z Przylądka Nadziei, którzy święta spędzą w szpitalu! Zobaczcie sami!

Olu, Natalko i mamo Natalki, Antku, Marcelu i mamo Marcela, Kubo, Antku, Emilko i Pani Asiu serdecznie i z całego serca dziękujemy!!!!!

Wesołych Świąt!

Pozostałe aktualności

22 stycznia 2021

Poradnik podatnika. Progi podatkowe 2020/2021

Progi podatkowe to stawki podatku zależne bezpośrednio od wysokości dochodu uzyskanego w minionym roku. W zależności od tego, ile zarobiliśmy w 2020 r., rozliczając podatek w 2021 zapłacimy: 17% lub 32% (to tzw. pierwszy i drugi próg podatkowy). Sprawdź, jakie są limity dla poszczególnych stawek oraz jak obliczyć wysokość podatku.

21 stycznia 2021

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do ponad milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!