Pomagam i wpłacam

Świąteczna filmowa niespodzianka od uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach

21 grudnia 2020

Nasi mali Przyjaciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach przygotowali wspaniałą świąteczną niespodziankę. Specjalnie dla wojowników z Przylądka Nadziei uczniowie zostali aktorami i zagrali mistrzowskie przedstawienie!

Mimo licznych ograniczeń udało im się stworzyć niepowtarzalny prezent! Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach zamienili swoje domy w miniteatr i zagrali świąteczne przedstawienie! I to jakie! Są Aniołek i Święty Mikołaj i wielu innych wspaniałych bohaterów!

Uczniowie przekazali też całą moc najwspanialszych życzeń dla swoich koleżanek i kolegów z Przylądka Nadziei, którzy święta spędzą w szpitalu! Zobaczcie sami!

Olu, Natalko i mamo Natalki, Antku, Marcelu i mamo Marcela, Kubo, Antku, Emilko i Pani Asiu serdecznie i z całego serca dziękujemy!!!!!

Wesołych Świąt!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam