Pomagam i wpłacam

Świąteczna Misja Uśmiechu

3 grudnia 2013

W tym Roku w gromadzeniu prezentów na Gwiazdkę dzielnie wspiera nas Klinika Ars Estetica. Zbiórka prezentów będzie miała miejsce w dwóch oddziałach kliniki Ars Estetica we Wrocławiu oraz w Warszawie w dniach 25.11 – 15.12.

Dla większości Święta kojarzą się z radością, ciepłem domowego ogniska i rodzinnym spotkaniem z bliskimi przy wigilijnym stole. Niestety wielu z podopiecznych Fundacji spędzi te Święta na oddziale Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Sprawmy, aby choć na chwilę zapomnieli o szpitalnych murach, bólu i chorobie. Wszystkie prezenty zebrane dzięki Państwa hojności przez Klinikę Ars Estetica zostaną rozdane małym pacjentom podczas kolacji wigilijnej organizowanej dnia 20 grudnia 2013.

Podczas trwania akcji będzie można zakupić w klinice specjalnie kartki Świątecznej Misji Uśmiechu, na których będziecie Państwo mogli złożyć życzenia podopiecznym fundacji. 100% dochodu z kartek zostanie przekazane naszej Fundacji.

 

Serdecznie dziękujemy!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam