Świąteczne spotkanie z Komisarzem Lwem

19 grudnia 2014

 

18 grudnia policjanci z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie ze Strażą Miejską Wrocławia, Klubem Strzeleckim Policjantów ,,Snajper’’ zarganizowali spotkanie świąteczne dla dzieci z Kliniki Transplantologii Szpiku, Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

W tym dniu do małych pacjentów na dziedziniec przyszpitalny przyjechał zaprzęgiem konnym
św. Mikołaj, któremu towarzyszyły śniezynki. Oczekiwał na niego Komisarz Lew- maskotka dolnośląskiej Policji, który poprowadził Mikołaja i śnieżynki do oczekujących na świetlicy oraz w salach szpitalnych dzieci.

Na dzieci czekało wiele atrakcji przygotowanych przez policjantów z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz funkcjonariuszy wrocławskiej Straży Miejskiej m.in. konkursy
z nagrodami, możliwość zrobienia pamiątkowej daktyloskopii i stanowisko do strzelania z laserowego trenażera strzeleckiego.

 

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM