Świąteczne spotkanie z Komisarzem Lwem

19 grudnia 2014

 

18 grudnia policjanci z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie ze Strażą Miejską Wrocławia, Klubem Strzeleckim Policjantów ,,Snajper’’ zarganizowali spotkanie świąteczne dla dzieci z Kliniki Transplantologii Szpiku, Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

W tym dniu do małych pacjentów na dziedziniec przyszpitalny przyjechał zaprzęgiem konnym
św. Mikołaj, któremu towarzyszyły śniezynki. Oczekiwał na niego Komisarz Lew- maskotka dolnośląskiej Policji, który poprowadził Mikołaja i śnieżynki do oczekujących na świetlicy oraz w salach szpitalnych dzieci.

Na dzieci czekało wiele atrakcji przygotowanych przez policjantów z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz funkcjonariuszy wrocławskiej Straży Miejskiej m.in. konkursy
z nagrodami, możliwość zrobienia pamiątkowej daktyloskopii i stanowisko do strzelania z laserowego trenażera strzeleckiego.

 

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!