Pomagam i wpłacam

Świąteczne spotkanie z Komisarzem Lwem

19 grudnia 2014

 

18 grudnia policjanci z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie ze Strażą Miejską Wrocławia, Klubem Strzeleckim Policjantów ,,Snajper’’ zarganizowali spotkanie świąteczne dla dzieci z Kliniki Transplantologii Szpiku, Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

W tym dniu do małych pacjentów na dziedziniec przyszpitalny przyjechał zaprzęgiem konnym
św. Mikołaj, któremu towarzyszyły śniezynki. Oczekiwał na niego Komisarz Lew- maskotka dolnośląskiej Policji, który poprowadził Mikołaja i śnieżynki do oczekujących na świetlicy oraz w salach szpitalnych dzieci.

Na dzieci czekało wiele atrakcji przygotowanych przez policjantów z Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz funkcjonariuszy wrocławskiej Straży Miejskiej m.in. konkursy
z nagrodami, możliwość zrobienia pamiątkowej daktyloskopii i stanowisko do strzelania z laserowego trenażera strzeleckiego.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam