Pomagam i wpłacam

Świąteczny prezent od Totalmoney.pl

17 grudnia 2019

Otrzymaliśmy właśnie WSPANIAŁY prezent pod choinkę dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei od zespołu Totalmoney.pl z Wrocławia!

Agata, Edyta, Aleksander i Piotr odwiedzili nas w Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, żeby w imieniu całego zespołu i klientów przekazać niezwykły podarunek, który pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka!

Nasi Przyjaciele z TOTALMONEY.PL Sp. z o.o. przyjechali do nas prosto z gali Kincentric Best Employers 2019, gdzie odebrali nagrodę dla NAJLEPSZEGO pracodawcy 2019.

Bez dwóch zdań – dla ludzi z tak wielkimi sercami, to nagroda zasłużona na 1000%! Od siebie dokładamy jeszcze MOC serdeczności i wdzięczności w imieniu całej Fundacji i wszystkich dzieci z Przylądka! Dziękujemy, że jesteście z nami! To wspaniale mieć takich Przyjaciół!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam