Pomagam i wpłacam

Święta pełne życia

28 marca 2018

Wielkanoc to wyjątkowe Święta. Każdego roku dają nam nadzieję na słoneczne, lepsze jutro i życie. Budzą wiarę, która tak potrzebna jest szczególnie w Przylądku Nadziei, gdzie każdego dzieci walczą o swoje życie i zdrowie. Dlatego co roku z myślą o nich organizujemy uroczyste śniadanie wielkanocne. Jest wspólna modlitwa, poczęstunek, a dla pacjentów przygotowujemy wspaniałe prezenty. Taka pomoc nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie ze strony sponsorów. W tym roku fundatorem świątecznego śniadania dla małych pacjentów była firma KRUK S.A. Takie gesty budzą w nas pokłady dobra i pozwolą uwierzyć, że świat jest piękny! Dziękujemy!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam