Pomagam i wpłacam

Święta w Przylądku Nadziei

29 grudnia 2018

Jak co roku, święta w klinice Przylądek Nadziei były wyjątkowe. Jak tylko to możliwe w szpitalu, staraliśmy się dać dzieciom, rodzicom i pracownikom jak najwięcej radości i uśmiechu.

Był opłatek, choinka i – wiadomo – PREZENTY! A przede wszystkim życzenia: dużo zdrowia, zdrowia, ZDROWIA!

Oczywiście, nie mogło zabraknąć też kolęd. I to w wyjątkowym wykonaniu! Roksana i Wojtek swoim występem podbili serca nasze i kilkunastu tysięcy internautów z całej Polski!

Podobnie jak minirecital na głosy, ukulele, chórek i dzwoneczek, który przygotowali Kornelia, pani Joanna, pan Artur i dziadkowie!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli stworzyć tę niezwykłą, świąteczną atmosferę! Życzymy wszystkiego najlepszego i przede wszystkim, raz jeszcze: dużo, DUŻO zdrowia!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam