Pomagam i wpłacam

Szwedzka królowa z wizytą w Klinice

9 maja 2011

 

W piątkowe przedpołudnie pacjenci  Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej gościli niezwykłą osobę. Była nią znana ze swojej działalności charytatywnej królowa Szwecji Sylwia.
Królowa obejrzała prezentację projektu nowego budynku kliniki oraz odpowiadała na pytania małych pacjentów.  Dzieci pytały królową m.in. o to, dlaczego nie ma korony, czy chodzi na zakupy i czy lubi słodycze.  Podarowały królowej obrazki, przedstawiające Wrocław, oraz kartonowe serce. Od Królowej Sylwii  otrzymali w prezencie pluszowe misie.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam