Pomagam i wpłacam

Tańce, śpiewy, czary … i bańki mydlane

14 marca 2011

To wszystko można było obejrzeć w marcowy weekend, w trakcie wspólnej akcji Pasażu Grunwaldzkiego i naszej Fundacji. 

Swym głosem czarował Krzysztof Bielecki, zapraszając wszystkich do udziału we współnym śpiewaniu i konkursach. W takt irlandzkiej muzyki, na zieloną wyspę zabrały nas dziewczyny z zespołu Tuatha de Danaan.

Pokazami iluzjonistycznymi zachwycał znany magik Pan Ząbek, a niesamowite kształty z baniek mydlanych wydmuchiwała czarodziejka Agata.

Przez  cały weekend, w specjalnie zaaranżowanym dla nich kąciku, najmłodsi mogli wcielić się w bajkowe postacie malując swoje buźki w przeróżne wzorki, jak również zobaczyć, w jaki sposób z balonów stworzyć zwierzaki-cudaki.

W trakcie imprezy nasi wolontariusze uświadamiali Wrocławian, że przekazanie 1% podatku na szczytny cel, jakim jest budowa kliniki "Przylądek Nadziei" dla dzieci chorych na nowotwory, jest małym gestem o wielkiej wadze. Zbierane też były dobrowolne datki na ten cel.

Zdjęcia: Bartosz Konopnicki

 

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam