Pomagam i wpłacam

Tańce, śpiewy, czary … i bańki mydlane

14 marca 2011

To wszystko można było obejrzeć w marcowy weekend, w trakcie wspólnej akcji Pasażu Grunwaldzkiego i naszej Fundacji. 

Swym głosem czarował Krzysztof Bielecki, zapraszając wszystkich do udziału we współnym śpiewaniu i konkursach. W takt irlandzkiej muzyki, na zieloną wyspę zabrały nas dziewczyny z zespołu Tuatha de Danaan.

Pokazami iluzjonistycznymi zachwycał znany magik Pan Ząbek, a niesamowite kształty z baniek mydlanych wydmuchiwała czarodziejka Agata.

Przez  cały weekend, w specjalnie zaaranżowanym dla nich kąciku, najmłodsi mogli wcielić się w bajkowe postacie malując swoje buźki w przeróżne wzorki, jak również zobaczyć, w jaki sposób z balonów stworzyć zwierzaki-cudaki.

W trakcie imprezy nasi wolontariusze uświadamiali Wrocławian, że przekazanie 1% podatku na szczytny cel, jakim jest budowa kliniki "Przylądek Nadziei" dla dzieci chorych na nowotwory, jest małym gestem o wielkiej wadze. Zbierane też były dobrowolne datki na ten cel.

Zdjęcia: Bartosz Konopnicki

 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam