The Event 2019 Raceism.com – ryk silnika, zapach spalin i pomoc dzieciom chorym na raka

19 lipca 2019

Ryk silnika, zapach spalin i PONAD TYSIĄC topowych aut z całej Europy i Azji – The Event 2019 – Raceism.com był niesamowitym wydarzeniem, na którym nie zabrakło największych fanów motoryzacji!

Nasi wspaniali wolontariusze z Wolontariat Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”  też tam byli i driftowali dzielnie między wypasionymi furami z puszkami, do których z szybkością błyskawicytrafiały pieniądze na leczenie naszych dzieci, małych pacjentów Przylądek Nadziei.

Serdecznie dziękujemy:
🚗 drifterom
🚗 wystawcom
🚗 kierowcom
🚗 oraz widzom

za pomoc oraz każdy wrzut do puszki.

😍 Baaardzo dziękujemy organizatorom Raceism.com za zaproszenie i nieocenione wsparcie.

Pozostałe aktualności

22 sierpnia 2019

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!