Ticketmaster wspiera Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

25 stycznia 2019

Już wkrótce obchodzić będziemy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Od niemal 20 lat dzień 4 lutego służy nagłaśnianiu problemów związanych z chorobami nowotworowymi. To globalna inicjatywa, której celem jest wzrost świadomości społecznej i promocja profilaktyki nowotworowej,
a jednocześnie okazja aby przypomnieć o tym, co w życiu najważniejsze – naszym zdrowiu.

Na całym świecie firma Ticketmaster od lat angażuje się w akcje charytatywne, ze szczególnym wskazaniem na inicjatywy propagujące profilaktykę zdrowotną. Jako nowoczesna organizacja, dbająca o wymiar społecznej odpowiedzialności, z radością kontynuujemy te praktyki na rynku polskim – mówi Katarzyna Suska, Dyrektor Zarządzający Ticketmaster Poland.

Ticketmaster Walcz z RakiemDlatego od 21 stycznia do 18 lutego Ticketmaster umożliwia swoim klientom przekazywanie dowolnych darowizn pieniężnych (10, 20, 30, 50 PLN) na wsparcie działań Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”:

  • Podczas procesu zakupu dowolnych biletów, dostępnych w sprzedaży na Ticketmaster.pl, na jednym z jego etapów widoczny jest panel umożliwiający przekazanie środków pieniężnych na cele Fundacji. 100% przekazywanych kwot trafi na rzecz działań Fundacji.
  • Darowiznę można również przekazać bezpośrednio, bez potrzeby zakupu biletów.

Fundacja każdego roku opiekuje się dwoma tysiącami dzieci, które chorują na raka. Finansujemy drogie leki ratujące życie, które niestety nie są refundowane. Pomagamy rodzicom w zdobyciu środków na zagraniczne terapie, kiedy skończą się już możliwości leczenia w Polsce. Przez ponad ćwierć wieku jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żebyśmy nie pomogli dziecku potrzebującemu pomocy. To możliwe właśnie dzięki tak wspaniałym darczyńcom, jak Ticketmaster.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę inicjatywę! Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.ticketmaster.pl/walcz-z-rakiem.

Pozostałe aktualności

12 listopada 2019

Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta!

8 listopada 2019

Podarowali uśmiech dzieciom z Przylądka Nadziei

Dotarła do nas wspaniała wiadomość od NIESAMOWITEJ załogi polskiego oddziału Align Technology z Wrocławia. Na co dzień zajmują się pięknymi uśmiechami. I takie właśnie podarowali naszym Podopiecznym.

6 listopada 2019

Rosną szeregi Przyjaciół Przylądka! Wspiera nas Poleasingowe.pl

Poznajcie pana Artura i pana Przemysława, szefów Europejskiego Centrum Remarketingu i platformy Poleasingowe.pl. Odwiedzili nas właśnie ze wspaniałą wiadomością!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!