Ticketmaster wspiera Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

25 stycznia 2019

Już wkrótce obchodzić będziemy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Od niemal 20 lat dzień 4 lutego służy nagłaśnianiu problemów związanych z chorobami nowotworowymi. To globalna inicjatywa, której celem jest wzrost świadomości społecznej i promocja profilaktyki nowotworowej,
a jednocześnie okazja aby przypomnieć o tym, co w życiu najważniejsze – naszym zdrowiu.

Na całym świecie firma Ticketmaster od lat angażuje się w akcje charytatywne, ze szczególnym wskazaniem na inicjatywy propagujące profilaktykę zdrowotną. Jako nowoczesna organizacja, dbająca o wymiar społecznej odpowiedzialności, z radością kontynuujemy te praktyki na rynku polskim – mówi Katarzyna Suska, Dyrektor Zarządzający Ticketmaster Poland.

Ticketmaster Walcz z RakiemDlatego od 21 stycznia do 18 lutego Ticketmaster umożliwia swoim klientom przekazywanie dowolnych darowizn pieniężnych (10, 20, 30, 50 PLN) na wsparcie działań Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”:

  • Podczas procesu zakupu dowolnych biletów, dostępnych w sprzedaży na Ticketmaster.pl, na jednym z jego etapów widoczny jest panel umożliwiający przekazanie środków pieniężnych na cele Fundacji. 100% przekazywanych kwot trafi na rzecz działań Fundacji.
  • Darowiznę można również przekazać bezpośrednio, bez potrzeby zakupu biletów.

Fundacja każdego roku opiekuje się dwoma tysiącami dzieci, które chorują na raka. Finansujemy drogie leki ratujące życie, które niestety nie są refundowane. Pomagamy rodzicom w zdobyciu środków na zagraniczne terapie, kiedy skończą się już możliwości leczenia w Polsce. Przez ponad ćwierć wieku jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żebyśmy nie pomogli dziecku potrzebującemu pomocy. To możliwe właśnie dzięki tak wspaniałym darczyńcom, jak Ticketmaster.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę inicjatywę! Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.ticketmaster.pl/walcz-z-rakiem.

Pozostałe aktualności

15 lutego 2019

#pokaPITa – daj przykład! Pokaż, że pomagasz!

Tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% podatku. ZMIEŃMY TO RAZEM! Daj dobry przykład! Podejmij wyzwanie z Anitą Sokołowską i pokaż wszystkim, że Ty pomagasz!

13 lutego 2019

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do 9 milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

11 lutego 2019

PIT-37 wypełniony przez urząd skarbowy. Czego nie zrobi za ciebie fiskus? [poradnik podatnika]

W tym roku po raz pierwszy fiskus rozliczy podatników automatycznie. Od 15 lutego na rządowym portalu czekać będzie gotowy PIT-37. Wypełniony od A do Z. Czy jednak wszystko będzie w nim ujęte? Sprawdź, czy na pewno nie musisz nic zrobić!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku