Pomagam i wpłacam

TIM S.A. dołącza do Programu Broviac

9 października 2019

Nasz „broviakowy” team powiększył się o firmę TIM S.A.! Największy w Polsce sklep elektrotechniczny dołącza do Programu Broviac i funduje dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei zestawy do samodzielnej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu.

Wspaniałe wieści przekazał nam osobiście pan Krzysztof Folta, prezes TIM S.A. Dzięki wsparciu jego firmy do końca roku nawet setka dzieci będzie mogła MNIEJ CZASU SPĘDZIĆ W SZPITALU!
Z całego serca dziękujemy za wielkie serca wszystkim pracownikom TIM S.A.! Wspaniale jest mieć TAKICH Przyjaciół!

Cewnik Broviaca to rurka ukryta pod skórą, połączona z centralną żyłą wchodzącą do serca. Pozwala na podawanie leków i pobieranie krwi dzieciom bez konieczności każdorazowego kłucia igłami lub stosowania wenflonów. To wygodne rozwiązanie, które pomaga w terapii i zmniejsza stres u dzieci. Cewnik musi być jednak absolutnie sterylnie utrzymany i regularnie przepłukiwany. Dlatego stosuje się go w szpitalach, pod kontrolą personelu medycznego. Dzięki możliwości bezpiecznego używania ich również w domu, dzieci mogą mniej czasu spędzać w szpitalu.

Dlatego, wspólnie z naszymi Przyjaciółmi uruchomiliśmy program fundowania dzieciom i ich rodzicom zestawów do pielęgnacji cewników w domu. Więcej o Programie Broviac dowiecie się tutaj:

www.naratunek.org/broviac

Razem z TIM SA zapraszamy do pomagania dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia!

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam