Pomagam i wpłacam

TIM S.A. dołącza do Programu Broviac

9 października 2019

Nasz “broviakowy” team powiększył się o firmę TIM S.A.! Największy w Polsce sklep elektrotechniczny dołącza do Programu Broviac i funduje dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei zestawy do samodzielnej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu.

Wspaniałe wieści przekazał nam osobiście pan Krzysztof Folta, prezes TIM S.A. Dzięki wsparciu jego firmy do końca roku nawet setka dzieci będzie mogła MNIEJ CZASU SPĘDZIĆ W SZPITALU!
Z całego serca dziękujemy za wielkie serca wszystkim pracownikom TIM S.A.! Wspaniale jest mieć TAKICH Przyjaciół!

Cewnik Broviaca to rurka ukryta pod skórą, połączona z centralną żyłą wchodzącą do serca. Pozwala na podawanie leków i pobieranie krwi dzieciom bez konieczności każdorazowego kłucia igłami lub stosowania wenflonów. To wygodne rozwiązanie, które pomaga w terapii i zmniejsza stres u dzieci. Cewnik musi być jednak absolutnie sterylnie utrzymany i regularnie przepłukiwany. Dlatego stosuje się go w szpitalach, pod kontrolą personelu medycznego. Dzięki możliwości bezpiecznego używania ich również w domu, dzieci mogą mniej czasu spędzać w szpitalu.

Dlatego, wspólnie z naszymi Przyjaciółmi uruchomiliśmy program fundowania dzieciom i ich rodzicom zestawów do pielęgnacji cewników w domu. Więcej o Programie Broviac dowiecie się tutaj:

www.naratunek.org/broviac

Razem z TIM SA zapraszamy do pomagania dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam