TIM S.A. dołącza do Programu Broviac

9 października 2019

Nasz “broviakowy” team powiększył się o firmę TIM S.A.! Największy w Polsce sklep elektrotechniczny dołącza do Programu Broviac i funduje dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei zestawy do samodzielnej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu.

Wspaniałe wieści przekazał nam osobiście pan Krzysztof Folta, prezes TIM S.A. Dzięki wsparciu jego firmy do końca roku nawet setka dzieci będzie mogła MNIEJ CZASU SPĘDZIĆ W SZPITALU!
Z całego serca dziękujemy za wielkie serca wszystkim pracownikom TIM S.A.! Wspaniale jest mieć TAKICH Przyjaciół!

Cewnik Broviaca to rurka ukryta pod skórą, połączona z centralną żyłą wchodzącą do serca. Pozwala na podawanie leków i pobieranie krwi dzieciom bez konieczności każdorazowego kłucia igłami lub stosowania wenflonów. To wygodne rozwiązanie, które pomaga w terapii i zmniejsza stres u dzieci. Cewnik musi być jednak absolutnie sterylnie utrzymany i regularnie przepłukiwany. Dlatego stosuje się go w szpitalach, pod kontrolą personelu medycznego. Dzięki możliwości bezpiecznego używania ich również w domu, dzieci mogą mniej czasu spędzać w szpitalu.

Dlatego, wspólnie z naszymi Przyjaciółmi uruchomiliśmy program fundowania dzieciom i ich rodzicom zestawów do pielęgnacji cewników w domu. Więcej o Programie Broviac dowiecie się tutaj:

www.naratunek.org/broviac

Razem z TIM SA zapraszamy do pomagania dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia!

Pozostałe aktualności

13 grudnia 2019

Korbank pomaga w święta maluchom z Przylądka Nadziei!

Takie informacje możemy przekazywać codziennie! Korbak - lokalny operator telekomunikacyjny postanowił zrobić w święta coś dobrego i pomóc dzieciom chorym na raka!

10 grudnia 2019

Charytatywny stream na Youtube. Gracze pomagają dzieciom z Przylądka Nadziei

Paweł Maliszewski z kanału Kronos Gra organizuje 15 grudnia charytatywny stream-maraton na rzecz dzieci Przylądka!

9 grudnia 2019

Wyślij życzenia i pomóż małym pacjentom Przylądka Nadziei

Kochani, podarujmy dzieciom chorym na raka uśmiech pod choinkę Razem z profesorem Janem Miodkiem zapraszamy do wyjątkowego, świątecznego przedsięwzięcia!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!