TIM S.A. dołącza do Programu Broviac

9 października 2019

Nasz “broviakowy” team powiększył się o firmę TIM S.A.! Największy w Polsce sklep elektrotechniczny dołącza do Programu Broviac i funduje dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei zestawy do samodzielnej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu.

Wspaniałe wieści przekazał nam osobiście pan Krzysztof Folta, prezes TIM S.A. Dzięki wsparciu jego firmy do końca roku nawet setka dzieci będzie mogła MNIEJ CZASU SPĘDZIĆ W SZPITALU!
Z całego serca dziękujemy za wielkie serca wszystkim pracownikom TIM S.A.! Wspaniale jest mieć TAKICH Przyjaciół!

Cewnik Broviaca to rurka ukryta pod skórą, połączona z centralną żyłą wchodzącą do serca. Pozwala na podawanie leków i pobieranie krwi dzieciom bez konieczności każdorazowego kłucia igłami lub stosowania wenflonów. To wygodne rozwiązanie, które pomaga w terapii i zmniejsza stres u dzieci. Cewnik musi być jednak absolutnie sterylnie utrzymany i regularnie przepłukiwany. Dlatego stosuje się go w szpitalach, pod kontrolą personelu medycznego. Dzięki możliwości bezpiecznego używania ich również w domu, dzieci mogą mniej czasu spędzać w szpitalu.

Dlatego, wspólnie z naszymi Przyjaciółmi uruchomiliśmy program fundowania dzieciom i ich rodzicom zestawów do pielęgnacji cewników w domu. Więcej o Programie Broviac dowiecie się tutaj:

www.naratunek.org/broviac

Razem z TIM SA zapraszamy do pomagania dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia!

Pozostałe aktualności

15 października 2019

Przy klinice Przylądek Nadziei ruszyła poradnia zaburzeń krzepnięcia dla dzieci

W profesjonalnym przygotowaniu poradni i sfinansowaniu dodatkowej diagnostyki Przylądkowi Nadziei pomogła Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".

1 października 2019

NobleBet, nowy sponsor Śląska Wrocław też pomaga dzieciom chorym na raka

Bukmacher Noblebet został nowym sponsorem głównym naszych Przyjaciół, klubu Śląsk Wrocław. Jednak - dzięki decyzji firmy - Przylądek Nadziei wcale nie znika z koszulek zawodników.

30 września 2019

Charytatywny Maraton Szycia i premiera Nadziei! Dzieci z Przylądka zaprojektowały maszynę do szycia!

Nasi podopieczni zaprojektowali… najprawdziwszą maszynę do szycia! Nazywa się "Nadzieja", wyprodukowała ją firma Łucznik i w niedzielę miała swoją oficjalną premierę. I to jaką!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!