Pomagam i wpłacam

#TIMMikołajów z TIM S.A. z pomocą dla dzieci z Przylądka Nadziei

3 lutego 2021

Wielkie, przylądkowe serce, pełne wdzięczności i radości wysyłamy do naszych Przyjaciół z TIM S.A.! Pod koniec ubiegłego roku zorganizowali razem ze swoimi klientami i partnerami NIESAMOWITE przedsięwzięcie!

Zamiast wysyłać świąteczne upominki i drukować papierowe kalendarze, stworzyli #TIMMikołajów, który zdecydował o wsparciu 17 organizacji niosących pomoc potrzebującym. Na Dolnym Śląsku Mikołajowie z TIM S.A. postanowili pomóc w leczeniu małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei! I właśnie nas odwiedzili! Pan prezes Krzysztof Folta, pani Katarzyna Lewicka i pan Michał Kostrowicki w imieniu firmy i całego WSPANIAŁEGO TIMu-Mikołajów przekazali wszystkim dzieciom, rodzicom i personelowi życzenia i pozdrowienia od uczestników akcji. A na ręce prof. Alicji Chybickiej i prezesa fundacji Mirosława Szozdy przekazali okolicznościowy czek.

Nie koniec na tym, bo WSPANIAŁYCH wiadomości jest więcej! Firma TIM S.A. nadal będzie wspierać nasz Program Broviac! Dzięki temu dzieci mogą pielęgnować wkłucia centralne w domu i mogą znacznie mniej czasu spędzać w szpitalu. A to ogromnie ważne i potrzebne!

Kochany #TIMMikołajów, dziękujemy Wam z całego serca!
Jesteście wspaniałymi Przyjaciółmi!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam