Pomagam i wpłacam

Tumski Cup

29 września 2014

 W ubiegłą sobotę Fundacja miała okazję być beneficjentem wspaniałej imprezy na Wyspie Bielarskiej.

         Tumski Cup to wyścigi smoczych łodzi, organizowane po raz piąty przez Hotel Tumski, klub Pegaz oraz Pawła Rańdę – wioślarza, wicemistrza olimpijskiego z Pekinu, wzięły udział dziesięcioosobowe drużyny, złożone z członków dolnośląskich firm,  oraz mniej lub bardziej formalnych organizacji – w sumie ponad dwustu zawodników.

W pokazowym wyścigu swoje zdolności i efekty długich treningów zaprezentowały drużyny The World Games 2017 i Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Co ciekawe, pierwszy raz w zawodach wzięła udział załoga złożona z samych kobiet z Towarzystwa Sportowo-Turystycznego przy Kogeneracji S.A.

Program zawodów dostosowano zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Tuż za sceną, każdy mógł było spróbować swoich sił w sportach nieolimpijskich, które mają być częścią wrocławskich igrzysk – m. in. w lacrosse. Zorganizowano też konkurs wiedzy o turnieju The World Games i pokaz tańca towarzyskiego – jednej z dyscyplin igrzysk.
 

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam