Pomagam i wpłacam

Turecki folklor w Klinice

9 lipca 2013

W ramach spotkań z folklorystycznymi zespołami z całego świata, w ubiegły czwartek dla dzieci z Kliniki wystąpił regionalny zespół z Turcji. Grupa Folklorystyczna Młodzieży z Istambułu

składa się z dzieci, młodzieży oraz dorosłych, wszyscy członkowie są miłośnikami tradycyjnego tańca, pieśni oraz muzyki tureckiej.

Repertuar grupy składa się z elementów pochodzących z różnych części Turcji, podstawową cechą występów grupy jest dynamiczna praca nóg, naturalny wizerunek artystów ubranych w kolorowe stroje oraz występy bębniarzy.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam