Turecki folklor w Klinice

9 lipca 2013

W ramach spotkań z folklorystycznymi zespołami z całego świata, w ubiegły czwartek dla dzieci z Kliniki wystąpił regionalny zespół z Turcji. Grupa Folklorystyczna Młodzieży z Istambułu

składa się z dzieci, młodzieży oraz dorosłych, wszyscy członkowie są miłośnikami tradycyjnego tańca, pieśni oraz muzyki tureckiej.

Repertuar grupy składa się z elementów pochodzących z różnych części Turcji, podstawową cechą występów grupy jest dynamiczna praca nóg, naturalny wizerunek artystów ubranych w kolorowe stroje oraz występy bębniarzy.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM