Turecki folklor w Klinice

9 lipca 2013

W ramach spotkań z folklorystycznymi zespołami z całego świata, w ubiegły czwartek dla dzieci z Kliniki wystąpił regionalny zespół z Turcji. Grupa Folklorystyczna Młodzieży z Istambułu

składa się z dzieci, młodzieży oraz dorosłych, wszyscy członkowie są miłośnikami tradycyjnego tańca, pieśni oraz muzyki tureckiej.

Repertuar grupy składa się z elementów pochodzących z różnych części Turcji, podstawową cechą występów grupy jest dynamiczna praca nóg, naturalny wizerunek artystów ubranych w kolorowe stroje oraz występy bębniarzy.

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!