Turniej Tax-Pol Cup rozegrany!

27 lutego 2013

24 lutego z inicjatywy firmy Tax-Pol Cup oraz przy udziale GCKiS i Gminy Kobierzyce, odbył się charytatywny turniej piłkarski na rzecz podopiecznych fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Impreza sportowa obfitowała także w wiele atrakcji: występy dziecięcych sekcji artystycznych, konkursy sprawnościowe oraz losowanie wspaniałych nagród.

Tytuł zwycięzców zdobyła Agencja Sportowa AS 35, na drugim miejscu uplasowala się drużyna Przyjaciół Kobierzyc, trzecie miejsce zajęła drużyna Tax-Pol, czwartą pozycję uzyskali przedstawiciele Związku Pracodawców OKAP.

Oczywiście poza wynikiem punktowym najważniejszy był główny cel imprezy – pomoc dzieciom chorym na nowotwory.

Dziękujemy Organizatorom oraz wszystkim, którzy podczas turnieju wspaniale bawili się, kibicowali oraz pomagali.

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM