Pomagam i wpłacam

Ubezpieczenia dodają radości! Dziękujemy, Santander Bank Polska!

29 sierpnia 2019

Pracownicy i klienci Santander Bank Polska, nasi wspaniali Przyjaciele, pamiętają o naszych Podopiecznych! Odwiedzili nas właśnie z niezwykłym prezentem dla dzieci z Przylądka Nadziei!

W ofercie Santander Bank Polska dostępne jest ubezpieczenie Onkopolisa. Pracownicy i klienci banku zdecydowali, że przeznaczą część dochodu ze sprzedaży na pomoc w powrocie do zdrowia dzieci z Przylądka Nadziei. Mieliśmy przyjemność gościć w Fundacji przedstawicielki Santander Bank Polska:

💖 Elżbietę Janas, dyrektor 2 Regionu we Wrocławiu,
💖 Danutę Różanek, dyrektor 1 Regionu we Wrocławiu,
💖 Annę Baś – dyrektor 8 Oddziału we Wrocławiu,
💖 Magdalenę Muchę – dyrektor 14 Oddziału we Wrocławiu,

które wręczyły nam symboliczne czeki i przekazały jeszcze jedną, wspaniałą nowinę!

Do 1 września Santander Bank Polska wraz ze Strefą Kultury Impart zamykają lato. Z tej okazji przez Impartem, przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu pojawiła się Stacja Santander. Dzieci z opiekunami mogą wziąć tu udział w zajęciach Finansiaków, czyli w ekonomicznej grze edukacyjnej. Młodzież może wziąć udział w grze Liderzy Europy, która rozwija przedsiębiorczość. Do teog aktywności związane z piłką nożną oraz warsztaty z pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci w ramach projektu „Jak Jeździsz”.

Santander Bank Polska, Przylądek Nadziei

A największą atrakcją jest możliwość wiosłowania na ergometrze i zbierania kilometrów na szczytny cel – każdy uczestnik tej zabawy dokłada swoją cegiełkę do wsparcia Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei!

Z całego serca zapraszamy! Do wioseł!
Santander Bank Polska, dziękujemy za wielkie serca!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam