Pomagam i wpłacam

Ubezpieczenia dodają radości! Dziękujemy, Santander Bank Polska!

29 sierpnia 2019

Pracownicy i klienci Santander Bank Polska, nasi wspaniali Przyjaciele, pamiętają o naszych Podopiecznych! Odwiedzili nas właśnie z niezwykłym prezentem dla dzieci z Przylądka Nadziei!

W ofercie Santander Bank Polska dostępne jest ubezpieczenie Onkopolisa. Pracownicy i klienci banku zdecydowali, że przeznaczą część dochodu ze sprzedaży na pomoc w powrocie do zdrowia dzieci z Przylądka Nadziei. Mieliśmy przyjemność gościć w Fundacji przedstawicielki Santander Bank Polska:

💖 Elżbietę Janas, dyrektor 2 Regionu we Wrocławiu,
💖 Danutę Różanek, dyrektor 1 Regionu we Wrocławiu,
💖 Annę Baś – dyrektor 8 Oddziału we Wrocławiu,
💖 Magdalenę Muchę – dyrektor 14 Oddziału we Wrocławiu,

które wręczyły nam symboliczne czeki i przekazały jeszcze jedną, wspaniałą nowinę!

Do 1 września Santander Bank Polska wraz ze Strefą Kultury Impart zamykają lato. Z tej okazji przez Impartem, przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu pojawiła się Stacja Santander. Dzieci z opiekunami mogą wziąć tu udział w zajęciach Finansiaków, czyli w ekonomicznej grze edukacyjnej. Młodzież może wziąć udział w grze Liderzy Europy, która rozwija przedsiębiorczość. Do teog aktywności związane z piłką nożną oraz warsztaty z pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci w ramach projektu „Jak Jeździsz”.

Santander Bank Polska, Przylądek Nadziei

A największą atrakcją jest możliwość wiosłowania na ergometrze i zbierania kilometrów na szczytny cel – każdy uczestnik tej zabawy dokłada swoją cegiełkę do wsparcia Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei!

Z całego serca zapraszamy! Do wioseł!
Santander Bank Polska, dziękujemy za wielkie serca!

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam