Ubezpieczenia dodają radości! Dziękujemy, Santander Bank Polska!

29 sierpnia 2019

Pracownicy i klienci Santander Bank Polska, nasi wspaniali Przyjaciele, pamiętają o naszych Podopiecznych! Odwiedzili nas właśnie z niezwykłym prezentem dla dzieci z Przylądka Nadziei!

W ofercie Santander Bank Polska dostępne jest ubezpieczenie Onkopolisa. Pracownicy i klienci banku zdecydowali, że przeznaczą część dochodu ze sprzedaży na pomoc w powrocie do zdrowia dzieci z Przylądka Nadziei. Mieliśmy przyjemność gościć w Fundacji przedstawicielki Santander Bank Polska:

💖 Elżbietę Janas, dyrektor 2 Regionu we Wrocławiu,
💖 Danutę Różanek, dyrektor 1 Regionu we Wrocławiu,
💖 Annę Baś – dyrektor 8 Oddziału we Wrocławiu,
💖 Magdalenę Muchę – dyrektor 14 Oddziału we Wrocławiu,

które wręczyły nam symboliczne czeki i przekazały jeszcze jedną, wspaniałą nowinę!

Do 1 września Santander Bank Polska wraz ze Strefą Kultury Impart zamykają lato. Z tej okazji przez Impartem, przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu pojawiła się Stacja Santander. Dzieci z opiekunami mogą wziąć tu udział w zajęciach Finansiaków, czyli w ekonomicznej grze edukacyjnej. Młodzież może wziąć udział w grze Liderzy Europy, która rozwija przedsiębiorczość. Do teog aktywności związane z piłką nożną oraz warsztaty z pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci w ramach projektu „Jak Jeździsz”.

Santander Bank Polska, Przylądek Nadziei

A największą atrakcją jest możliwość wiosłowania na ergometrze i zbierania kilometrów na szczytny cel – każdy uczestnik tej zabawy dokłada swoją cegiełkę do wsparcia Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei!

Z całego serca zapraszamy! Do wioseł!
Santander Bank Polska, dziękujemy za wielkie serca!

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!