Ubezpieczenia dodają radości! Dziękujemy, Santander Bank Polska!

29 sierpnia 2019

Pracownicy i klienci Santander Bank Polska, nasi wspaniali Przyjaciele, pamiętają o naszych Podopiecznych! Odwiedzili nas właśnie z niezwykłym prezentem dla dzieci z Przylądka Nadziei!

W ofercie Santander Bank Polska dostępne jest ubezpieczenie Onkopolisa. Pracownicy i klienci banku zdecydowali, że przeznaczą część dochodu ze sprzedaży na pomoc w powrocie do zdrowia dzieci z Przylądka Nadziei. Mieliśmy przyjemność gościć w Fundacji przedstawicielki Santander Bank Polska:

💖 Elżbietę Janas, dyrektor 2 Regionu we Wrocławiu,
💖 Danutę Różanek, dyrektor 1 Regionu we Wrocławiu,
💖 Annę Baś – dyrektor 8 Oddziału we Wrocławiu,
💖 Magdalenę Muchę – dyrektor 14 Oddziału we Wrocławiu,

które wręczyły nam symboliczne czeki i przekazały jeszcze jedną, wspaniałą nowinę!

Do 1 września Santander Bank Polska wraz ze Strefą Kultury Impart zamykają lato. Z tej okazji przez Impartem, przy ul. Mazowieckiej 17 we Wrocławiu pojawiła się Stacja Santander. Dzieci z opiekunami mogą wziąć tu udział w zajęciach Finansiaków, czyli w ekonomicznej grze edukacyjnej. Młodzież może wziąć udział w grze Liderzy Europy, która rozwija przedsiębiorczość. Do teog aktywności związane z piłką nożną oraz warsztaty z pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci w ramach projektu „Jak Jeździsz”.

Santander Bank Polska, Przylądek Nadziei

A największą atrakcją jest możliwość wiosłowania na ergometrze i zbierania kilometrów na szczytny cel – każdy uczestnik tej zabawy dokłada swoją cegiełkę do wsparcia Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei!

Z całego serca zapraszamy! Do wioseł!
Santander Bank Polska, dziękujemy za wielkie serca!

Pozostałe aktualności

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

23 lutego 2020

Radio Nadzieja. Walentynki z Radiem Wrocław w Przylądku Nadziei

14 lutego zamieniliśmy Przylądek Nadziei w WIELKIE, walentynkowe studio radiowe! Przez cały dzień nadawało RADIO NADZIEJA, czyli Walentynki z Radiem Wrocław.

20 lutego 2020

Dziaramy&Pomagamy! Najlepsze studia tatuażu organizują wyjątkowe wydarzenie

TAKIEGO wydarzenia jeszcze nie było! Na pomoc dzieciakom chorym na raka z kliniki Przylądek Nadziei ruszają wszystkie NAJLEPSZE wrocławskie studia tatuażu!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!