Pomagam i wpłacam

Uczestnicy World Usability Day Wrocław pomogą dzieciom z Przylądka Nadziei

4 września 2019

27 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu spotkają się uczestnicy konferencji World Usability Day Wrocław. Będą rozmawiać o użyteczności pod wieloma różnymi kątami. Wesprą też działania Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Tegoroczna, trzecia już edycja WUD Wrocław organizowana jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy World Usability Day. Tematem przewodnim będzie „Design for the Future We Want”, i został zainspirowany Celami Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. Podejmują one globalne wyzwania, z którymi obecnie mierzy się współczesne społeczeństwo, w tym związane z degradacją środowiska, odpowiedzialną produkcją, dyskryminacją, prawami człowieka.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do projektantów, konsultantów, studentów, przedstawicieli firm deweloperskich oraz przedstawicieli samorządów i stowarzyszeń. Zakres wiedzy i wymienianych doświadczeń sprawia, że udział we wrocławskiej edycji World Usability Day zapowiedziało już ponad 250 osób, a dostępna w przedsprzedaży pula biletów rozeszła się w mgnieniu oka.

Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że w tym roku organizatorzy WUD Wrocław zdecydowali się wesprzeć małych pacjentów Przylądka Nadziei. Przeznaczą część pieniędzy ze sprzedaży wejściówek na pomoc i leczenie dzieci zmagających się z nowotworami. Podczas samej konferencji będzie można również spotkać naszych wolontariuszy i porozmawiać o tym, jak bardzo użyteczna w dzisiejszych czasach jest idea wolontariatu.

Z całego serca dziękujemy za pomoc organizatorom WUD Wrocław, a Was zapraszamy serdecznie na tę niezwykłą konferencję. Bilety można zamawiać na stronie internetowej www.wudwroclaw.pl oraz tutaj:

Zamów wejściówkę na WUD Wrocław 2019

Pozostałe aktualności

29 lipca 2020

Żonglowali i pomagali

Żonglowanie to sztuka dla każdego? Pracownicy firmy SEMPIRE postanowili udowodnić, że TAK! Nasi Przyjaciele rzucili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili zostać mistrzami podrzucania piłeczek i połączyć zabawę z pomaganiem! W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, ale ich trud się opłacił! 

23 lipca 2020

Hej Śląsk Wrocław! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Na zakończeniu piłkarskiego sezonu we Wrocławiu nie mogło zabraknąć wiernych, przylądkowych kibiców! Do ostatniego gwizdka trzymaliśmy kciuki za naszych Przyjaciół z WKS Śląsk Wrocław, którzy wspierają dzieci chore na raka każdego dnia.

18 lipca 2020

Charytatywny koncert Agnes Band w Hard Rock Cafe Wrocław

Kochani, z całego serca dziękujemy za ten wieczór! To był NIESAMOWITY koncert i mnóstwo dobrej energii dla dzieciaków z kliniki Przylądek Nadziei! Muzyka na żywo jest najlepsza! A jeśli dodatkowo pomaga, rosną nam serca!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam