Uczestnicy World Usability Day Wrocław pomogą dzieciom z Przylądka Nadziei

4 września 2019

27 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu spotkają się uczestnicy konferencji World Usability Day Wrocław. Będą rozmawiać o użyteczności pod wieloma różnymi kątami. Wesprą też działania Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Tegoroczna, trzecia już edycja WUD Wrocław organizowana jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy World Usability Day. Tematem przewodnim będzie „Design for the Future We Want”, i został zainspirowany Celami Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. Podejmują one globalne wyzwania, z którymi obecnie mierzy się współczesne społeczeństwo, w tym związane z degradacją środowiska, odpowiedzialną produkcją, dyskryminacją, prawami człowieka.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do projektantów, konsultantów, studentów, przedstawicieli firm deweloperskich oraz przedstawicieli samorządów i stowarzyszeń. Zakres wiedzy i wymienianych doświadczeń sprawia, że udział we wrocławskiej edycji World Usability Day zapowiedziało już ponad 250 osób, a dostępna w przedsprzedaży pula biletów rozeszła się w mgnieniu oka.

Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że w tym roku organizatorzy WUD Wrocław zdecydowali się wesprzeć małych pacjentów Przylądka Nadziei. Przeznaczą część pieniędzy ze sprzedaży wejściówek na pomoc i leczenie dzieci zmagających się z nowotworami. Podczas samej konferencji będzie można również spotkać naszych wolontariuszy i porozmawiać o tym, jak bardzo użyteczna w dzisiejszych czasach jest idea wolontariatu.

Z całego serca dziękujemy za pomoc organizatorom WUD Wrocław, a Was zapraszamy serdecznie na tę niezwykłą konferencję. Bilety można zamawiać na stronie internetowej www.wudwroclaw.pl oraz tutaj:

Zamów wejściówkę na WUD Wrocław 2019

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!