Pomagam i wpłacam

Uczestnicy World Usability Day Wrocław pomogą dzieciom z Przylądka Nadziei

4 września 2019

27 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu spotkają się uczestnicy konferencji World Usability Day Wrocław. Będą rozmawiać o użyteczności pod wieloma różnymi kątami. Wesprą też działania Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Tegoroczna, trzecia już edycja WUD Wrocław organizowana jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy World Usability Day. Tematem przewodnim będzie „Design for the Future We Want”, i został zainspirowany Celami Zrównoważonego Rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. Podejmują one globalne wyzwania, z którymi obecnie mierzy się współczesne społeczeństwo, w tym związane z degradacją środowiska, odpowiedzialną produkcją, dyskryminacją, prawami człowieka.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do projektantów, konsultantów, studentów, przedstawicieli firm deweloperskich oraz przedstawicieli samorządów i stowarzyszeń. Zakres wiedzy i wymienianych doświadczeń sprawia, że udział we wrocławskiej edycji World Usability Day zapowiedziało już ponad 250 osób, a dostępna w przedsprzedaży pula biletów rozeszła się w mgnieniu oka.

Tym bardziej jesteśmy szczęśliwi, że w tym roku organizatorzy WUD Wrocław zdecydowali się wesprzeć małych pacjentów Przylądka Nadziei. Przeznaczą część pieniędzy ze sprzedaży wejściówek na pomoc i leczenie dzieci zmagających się z nowotworami. Podczas samej konferencji będzie można również spotkać naszych wolontariuszy i porozmawiać o tym, jak bardzo użyteczna w dzisiejszych czasach jest idea wolontariatu.

Z całego serca dziękujemy za pomoc organizatorom WUD Wrocław, a Was zapraszamy serdecznie na tę niezwykłą konferencję. Bilety można zamawiać na stronie internetowej www.wudwroclaw.pl oraz tutaj:

Zamów wejściówkę na WUD Wrocław 2019

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam