Pomagam i wpłacam

UWAGA!!!

21 września 2015

Od ubiegłego tygodnia docierają do nas liczne informacje dotyczące możliwości zakupu podręczników dla dzieci, które będą leczyć się w Przylądku Nadziei. W związku z tym Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową ostrzega, że na rynku funkcjonują firmy komercyjne podające się za przedstawicieli Fundacji, które nakłaniają do dokonywania darowizn na rzecz Fundacji, polegających między innymi na sfinansowaniu przez potencjalnego Darczyńcę zakupu podręczników oraz materiałów piśmienniczych do szkół.
Fundacja niniejszym oświadcza, że nie udzieliła takich upoważnień ani pełnomocnictw do działania w jej imieniu.
Wszelkie propozycje dokonania rzekomej darowizny na rzecz Fundacji należy traktować jako ofertę komercyjną, niezwiązaną z działalnością statutową Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
Zalecamy zachowanie szczególnej rozwagi przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy z firmami komercyjnymi podającymi się za przedstawicieli Fundacji.
Równocześnie informujemy, że Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za działania tej firmy, ani też nie otrzymuje żadnych środków z tytułu sprzedaży podręczników.
Wszyscy, którzy chcą wesprzeć małych pacjentów Przylądka Nadziei, proszeni są o kontakt z biurem Fundacji. Razem na pewno znajdziemy sposób na to, żeby pomóc naszym Podopiecznym w ich walce o zdrowie i życie!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam