UWAGA!!!

21 września 2015

Od ubiegłego tygodnia docierają do nas liczne informacje dotyczące możliwości zakupu podręczników dla dzieci, które będą leczyć się w Przylądku Nadziei. W związku z tym Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową ostrzega, że na rynku funkcjonują firmy komercyjne podające się za przedstawicieli Fundacji, które nakłaniają do dokonywania darowizn na rzecz Fundacji, polegających między innymi na sfinansowaniu przez potencjalnego Darczyńcę zakupu podręczników oraz materiałów piśmienniczych do szkół.
Fundacja niniejszym oświadcza, że nie udzieliła takich upoważnień ani pełnomocnictw do działania w jej imieniu.
Wszelkie propozycje dokonania rzekomej darowizny na rzecz Fundacji należy traktować jako ofertę komercyjną, niezwiązaną z działalnością statutową Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
Zalecamy zachowanie szczególnej rozwagi przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy z firmami komercyjnymi podającymi się za przedstawicieli Fundacji.
Równocześnie informujemy, że Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za działania tej firmy, ani też nie otrzymuje żadnych środków z tytułu sprzedaży podręczników.
Wszyscy, którzy chcą wesprzeć małych pacjentów Przylądka Nadziei, proszeni są o kontakt z biurem Fundacji. Razem na pewno znajdziemy sposób na to, żeby pomóc naszym Podopiecznym w ich walce o zdrowie i życie!

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!