UWAGA!!!

21 września 2015

Od ubiegłego tygodnia docierają do nas liczne informacje dotyczące możliwości zakupu podręczników dla dzieci, które będą leczyć się w Przylądku Nadziei. W związku z tym Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową ostrzega, że na rynku funkcjonują firmy komercyjne podające się za przedstawicieli Fundacji, które nakłaniają do dokonywania darowizn na rzecz Fundacji, polegających między innymi na sfinansowaniu przez potencjalnego Darczyńcę zakupu podręczników oraz materiałów piśmienniczych do szkół.
Fundacja niniejszym oświadcza, że nie udzieliła takich upoważnień ani pełnomocnictw do działania w jej imieniu.
Wszelkie propozycje dokonania rzekomej darowizny na rzecz Fundacji należy traktować jako ofertę komercyjną, niezwiązaną z działalnością statutową Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
Zalecamy zachowanie szczególnej rozwagi przed podejmowaniem jakiejkolwiek współpracy z firmami komercyjnymi podającymi się za przedstawicieli Fundacji.
Równocześnie informujemy, że Fundacja nie ponosi odpowiedzialności za działania tej firmy, ani też nie otrzymuje żadnych środków z tytułu sprzedaży podręczników.
Wszyscy, którzy chcą wesprzeć małych pacjentów Przylądka Nadziei, proszeni są o kontakt z biurem Fundacji. Razem na pewno znajdziemy sposób na to, żeby pomóc naszym Podopiecznym w ich walce o zdrowie i życie!

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM