W gronie Przyjaciół Przylądka Nadziei witamy firmę BRENTO, organizatorów Survival Race!

27 lutego 2020

W gronie Przyjaciół Przylądka Nadziei mamy zaszczyt powitać kolejną osobę o złotym sercu! Firma BRENTO będzie pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia!

Pan Maciej Kulesza z firmy BRENTO (znacie ją doskonale z organizacji cyklu niesamowicie spektakularnych biegów z przeszkodami Survival Race) odwiedził nas właśnie w Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, żeby przekazać FANTASTYCZNE wiadomości!

Na leczenie i opiekę małych pacjentów kliniki „Przylądek Nadziei” firma BRENTO przekaże część dochodu z obozów Survival Camp! Uczestnicy niezwykłych, sportowych obozów w survivalowym stylu oprócz świetnej zabawy i wyjątkowej przygody będą mogli dopisać do tej listy jeszcze jeden, ważny punkt: pomoc dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei w pokonaniu choroby!

Panie Macieju, dziękujemy z całego serca!

A wszystkich zainteresowanych obozami i pomaganiem przez survivalowanie zapraszamy tutaj:
www.survivalrace.pl/obozy

Dla naszych Przyjaciół firma BRENTO przygotowała też niespodziankę! Kod rabatowy, który należy podać podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego: „naratunek”.

Zapraszamy!

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!