Pomagam i wpłacam

W gronie Przyjaciół Przylądka Nadziei witamy firmę BRENTO, organizatorów Survival Race!

27 lutego 2020

W gronie Przyjaciół Przylądka Nadziei mamy zaszczyt powitać kolejną osobę o złotym sercu! Firma BRENTO będzie pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia!

Pan Maciej Kulesza z firmy BRENTO (znacie ją doskonale z organizacji cyklu niesamowicie spektakularnych biegów z przeszkodami Survival Race) odwiedził nas właśnie w Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, żeby przekazać FANTASTYCZNE wiadomości!

Na leczenie i opiekę małych pacjentów kliniki “Przylądek Nadziei” firma BRENTO przekaże część dochodu z obozów Survival Camp! Uczestnicy niezwykłych, sportowych obozów w survivalowym stylu oprócz świetnej zabawy i wyjątkowej przygody będą mogli dopisać do tej listy jeszcze jeden, ważny punkt: pomoc dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei w pokonaniu choroby!

Panie Macieju, dziękujemy z całego serca!

A wszystkich zainteresowanych obozami i pomaganiem przez survivalowanie zapraszamy tutaj:
www.survivalrace.pl/obozy

Dla naszych Przyjaciół firma BRENTO przygotowała też niespodziankę! Kod rabatowy, który należy podać podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego: “naratunek”.

Zapraszamy!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam